Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol a legolcsóbb a .com...

Casd was kérdése:

Hol a legolcsóbb a .com domain tárhellyel?

Figyelt kérdés
Akár külföldi cégeket is írhattok,egészen minimális tárhelyre van szükségem.

2013. dec. 6. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

a legolcsobb az ingyenes. :-)

bármely fizetős tárhelyen lehet .com domaint társítani.

forpsi.hu -nál pl. 2667 Ft a domain és akár ingyenes 000webhost -ra is mehet.

newhosting.hu -nál drágábbak a domain -ek (4500 Ft), de ingyenes tárhelyet is kapsz hozzá.

2013. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

személy szerint nem szeretem egyik tárhelyet sem.

000webhost ingyenes, de önkényesen törölhetnek.

newhosting -nál "ingyen" kapod a domain mellé, de lassú, sokszor előfordul hogy problémás, nem válaszol, és szeretik változtatni a funkciók lehetőségét, főleg mail küldés terén.

(egyszer csak a sima php mail() függvénye megy csak, máskor csak a fsockopenes SMTP -s kapcsolattal...)

2013. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ezt használom .hu-val

[link]


Lehet, hogy vmivel olcsóbban is lehet már nagyobb tárhelyet is kapni (ebből a domain reg., ill. később az éves fenntartási díj ~2-3eFt), de 99%ban rendelkezésre állnak, és ez a cég már tavaly is létezett, és még jövőre is lenni fog...

2013. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
uw az egyik legrégebbi :-)
2013. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írd be a google keresőbe a "tárhely" szót, érdemes az első találatokat megnézni, nem mindig a legolcsóbb a legjobb!!!
2013. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy nézem vannak a google és a tarhely-szolgaltatok között hasonlóságok, úgyhogy mind a kettő hasznos lehet neked!
2013. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem sem érdemes az ingyenesek közül választani, inkább fizetni, de biztosan működjön, akár a www.tarhely-szolgaltatok.com -on is találhatsz jó szolgáltatót!
2013. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sztem vagy válassz ingyenest, de ha fontos, hogy minden meglegyen akkor egy normális szolgáltatót.

A gogliban a tárhely szóra keresve az első 2-3 találat a nyerő!

2014. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!