Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek megéri ezt csináln...

Szerintetek megéri ezt csinálni? Nem büntetnek ezért?

Figyelt kérdés
A linképítést csinálom most a weblapomhoz. Ugye sok linkkatalógusban csak úgy lehet bekerülni, ha az ember viszontlinket tesz ki a saját oldalára. Eddig ezekre még nem regisztráltam, de szükségem lenne még több linkre, ezért gondoltam rá. Szerintetek megéri ezt? Megérné még 30-40 linket szerezni ezzel vagy büntethet ezért a Google? Nem számít linkcserének?
2013. dec. 7. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

olvas félévnél nem régebbi SEO anyagokat!

már a tipikus linkgyűjtő, linkatalógusok, inkább ártanak mint használnak.

inkább hozz létre blogokat, és ajánld szép kerek mondatokban az oldalad és szolgáltatását különböző néven, tartalommal...

(kerüld a blogger és google más hasonló szolgáltatását, mert könnyen össze kapcsolnak az oldaladdal, és a blogokkal, és spamnek minősítenek)

2013. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A blogra már én is gondoltam, de azt olvastam, hogy egy IP címről kb maximum 10 linket "fogad el" a Google. Ráadásul, ha most létrehozok egy ingyenes oldalon egy senki által nem keresett blogot, nem hiszem, hogy az olyan jó pont a Google szemében. Viszont bekerülni egy 4-es vagy 5-ös PageRank értékű linkkatalógusba annál inkább jó. Egyébként olvastam a Pingvinről és a Kolibriról, bár érdekes mód hozzám még nem érkezett el, hisz az eddigi linkjeim a linkkatalógusokban csak jobb pozíciót eredményeztek az utóbbi hetekben.
2013. dec. 7. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!