Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mire jó a ProductModel itemsco...

Mire jó a ProductModel itemscope? Olyan esetre, ha nem konkrét termékről van szó, hanem mondjuk egy szériáról vagy egy egyedi konfigurációban kérhető gépről?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Sejtem, hogy valamilyen ecommerce alkalmazásról beszélsz, de azért igazán kontextusba helyezhetnéd a kérdésedet, mert így nincs sok értelme.


Első ránézésre egy ProductModel nemes egyszerűséggel egy adott (egyedi) termék, vagy egy terméksorozat valamely tulajdonságait rögzíti, legalábbis a nevéből kiindulva.


Ha elárulod, miről van szó, valaki biztosan tudni fogja a pontos választ.

2013. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Strukturált adat html kódban a microdata formátum szerint.

[link]

2013. dec. 12. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt viszonylag jól le van írva. Egy szériát még meg lehet határozni szövegesen, de egy egyedi igényekre szánt termék annyira absztrakt fogalom, hogy nem nagyon lesz mit oda megadni; bár az egyedi igények kiszolgálásának, mint szolgáltatásnak (jelen esetben Product) lehet adni egy termékkódot...

2013. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

Én erre gondoltam,hogy ezt használnám azokra,amik nem termékek,csak az a gondom,hogy nem tudom jól értelmezem,hogy ez arra való.

2013. dec. 12. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg pont a termékek leírására van kitalálva, de termékként tulajdonképpen felfoghatod azt a kínált lehetőséget is, hogy a vásárlók egyedi igényeiknek megfelelően állíthatnak össze konfigurációt.
2013. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Közben kiderült,hogy a google a keresők csak bizonyos itemscope-t ismernek,ezért felesleges ezt használnom. Akkor marad a sima product.
2013. dec. 13. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!