Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem látszik a blogomban...

Miért nem látszik a blogomban az írás?

Figyelt kérdés
Vezetek egy blogot, (blogspot.com) melyben naponta írom a meséket, verseket, történeteket. Amikor megírom a vázlatot, akkor minden ok, de amikor megosztom zömében csak fehér csíkok láthatóak. Miért van ez?
2013. dec. 13. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet azért, mert a szerkesztéskor beállítottál (vagy beállítódott, pl. Word-ből másoláskor talán?) fehér hátteret a szövegnek.


A bejegyzés szerkesztőben jelöld ki a szöveget és vedd le róla a formázást. (Jobbról a 2. ikon, kb. az van rajta, hogy "Tx".) Valószínű, hogy picit szét fog esni a szöveg, meg a többi formázásod is eltűnik, de legalább nem lesznek fehér csíkok.


(Vagy ha értesz a HTML/CSS-hez, akkor a HTML nézetben is kiveheted a háttérszínt.)

2013. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Német_Tibor ***** válasza:
Egyszerűbb megoldás, ha a szövegedet kimásolod egy TXT fájlba, onnan ismét visszamásolod a blogra, így minden formázás eltűnik a szövegről.
2013. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kivéve, ha egy "rossz" formázású bekezdés helyére illeszti be a szerkesztőben, mert akkor ugyanoda lyukad ki. És jön az én megoldásom ("Tx" gomb / kódban túrás). :)


(Kipróbáltam.)


#1 voltam

2013. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15.54-es! Köszönöm! Neked volt igazad! Akkora kő esett le a szívemről! Örök hála! :)
2014. jan. 14. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!