Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ps2 DNS error hogy fixáljam?

Ps2 DNS error hogy fixáljam?

Figyelt kérdés
ps2-őn szerettem volna játszani a (c.o.d.3)-al beállítottam az intrnet-configuration file-t és amikor rnyomtam a multiplayer-re szokás szerint bejött hogy meik configurálást szeretném választani és kivlasztottam azt ameiket készítettem aztán egy DNAS jött be ahol egy hiba üzenet jött ki és nem tudom megoldani.Próbálkoztam már a modem DNS azonosítókat az ajánlott sorrendben a dnas bellítsokban a configuration-CD-én újra megpróbltam az elhangzottakat és ugyan azt adta ki nem tudom mit csinál-jak mr sok lehetőséget ki próbáltam youtube-on nincs hibról videó csak egyszerű config videók vannak amiket úgy szintén megpróbáltam HELP!!! THX :$

2013. dec. 14. 15:58
 1/1 A kérdező kommentje:
(nem ebbe a témába akartam véletlen férre nyomtam.)
2014. jan. 5. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!