Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nektek hogy tetszik a blogom?

Nektek hogy tetszik a blogom?

Figyelt kérdés
[link]

#weboldal #blog #Jó blogok #web blog
2013. dec. 15. 12:33
 1/9 asdelmagad666 ***** válasza:
fölösleges a reklám
2013. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ingyenreklám o.O -.-
2013. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok normálisan válaszolni akkor minek kell ide írni? Ha jól tudom akkor ez egy olyan oldal ahol kérdezni lehet és NORMÁLISAN válaszolnak rá.
2013. dec. 15. 13:00
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ha jól tudom akkor ez egy olyan oldal ahol kérdezni lehet és NORMÁLISAN válaszolnak rá."


A második felét rosszul tudod :D

2013. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a tartalom maga rendben van. Annyi lenne a kérdésem, hogy ezt te találod ki, vagy valahonnan másolod/valami alapján írod? Mert jó lenne azt forrásként megjelölni. Meg ugye az a rengeteg helyesírási hiba, vessző után szóközt teszünk stb...

És amúgy az egész blog értelmét pl. egy bevezető részben kellene megírni, mert én például elsőre nem igazán értettem, mi is ez. És semmivel jobban el nem ronthatod az összképet, mint azzal a könyörgéssel, hogy légyszi írjatok, egyáltalán a könyörgés maga nem való egy blogra. Ha az ember írni akar, akkor ír, ha meg nem, akkor nem fog, de igen rossz ómen, hogy az üzenőfaladon 2 poszt származik valaki mástól, az összes többi tőled... Ne kezdeményezz azonnal szavazást, mert látod hogy senki nem szavaz. Először legyen tartalom, írj, írj, írj, aztán amikor van egy elfogadható látogatószám, akkor jelents be egy ilyesmit. Remélem nem vetted ledorongolásnak, építő kritikának szántam. Sok sikert kívánok, néha-néha visszanézek majd!

2013. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi,igen én csinálom,én találom ki.Csináltam a bloghoz egy előzetest onnan lehet tudni hogy miről szól.Igen,vissza gondolva szerintem se annyira jó hogy mindig kérem tőlük hogy írjanak.És köszi hogy elmondtad a véleményed.
2013. dec. 15. 15:11
 7/9 A kérdező kommentje:
3. azt én is tudom hogy nem válaszolnak normálisan csak kicsit félre írtam.Úgy gondoltam,hogy az lenne az értelme.De hát néhányan csak veszekedni járnak fel ide.
2013. dec. 15. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Amint megláttam Justint, kiikszeltem, így nem tudok normális véleménnyel szolgálni.
2013. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem én se justint csak róla találtam jó képeket.De magam se tudom miért ő lett az egyik főszereplő mert én sem szeretem.
2013. dec. 15. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!