Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék egy honlapra adatoka...

Szeretnék egy honlapra adatokat feltölteni, de átviteli hibát ír ki.553 rename/move failure: premission denied A tárhely nem telt meg. Mi lehet a probléma? Idáig vezéreltek el (de nem tudok eligazodni rajta) : Apache suEXEC Support

Figyelt kérdés
[link] Apache. Org/docs/1.3/suexec. Html
2009. nov. 25. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs jogosultságod elvégezni a műveletet....
2009. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom mit jelent. De ide VAN jogosultságom feltölteni (az én honlapom), pár nappal ezelőttig ment is a dolog, most meg ezt kaptam üzenetnek...

Valaki belepiszkált? Vagy mit tudok tenni az ügyben, hogy sikeresen fel tudjak tölteni továbbra is?

2009. nov. 25. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Fel kellene venni a szolgáltatóval a kapcsolatot (aki a tárhelyet adja). Lehet, hogy feltörték a szervert és megváltoztattak néhány dolgot, de az is lehet, hogy náluk van valami rendszer gond. Mindenesetre ők tudnak biztosat mondani, hogy náluk van-e a gond, vagy nálad.
2009. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a szolgáltatótól függ


sima mezei weboldalra ftp-n keresztül lehet feltölteni a legjobban Windows Commanderrel... ha csak admin felületen keresztül tudsz pakolgatni fel akkor szerintem rosz szolgáltatónál jártsz !


feltöltésnél még hiba lehet hogy a mappa ahova feltöltenél vagy írásvédett vagy szerveroldalon is csak olvashatóként van beállítva, vagy valami hasonló és át kell állítani az "Attribútumokat"

2010. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szolgáltatót megírhatnád ! ... pl tvn.hu-nál van olyan hogy ha új oldalt regisztrálsz az ftp elérését 1-2 nap után letiltsa autómatikusan ... ha új dolgot akarsz feltölteni belépsz az oldalra és újra kipipálod hogy ftp-n elérhető legyen az oldal és újra tudsz feltölteni amíg le nem blokkol 2 nap után autómatikusan


ez azért van így hogy az ftp szervert ne tudják csak simán tárhelynek használni és kalóz cuccokat terjeszteni, ott pl gyakran nézik hogy legális e a licensze annak a cuccnak amit te felpakoltál. ... ha nem törlik az oldaladat szó nélkül, legalábbis a tárhelyet leűrítik 0-ra

2010. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!