Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nem tölt fel képet a blogom,...

Nem tölt fel képet a blogom, mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Bloggert használok már évek óta, eddig minden jól ment vele.

Most viszont akárhogy kattintok a bejegyzésekben arra, hogy képet vagy videót töltsek fel ( ugye ott az ikonja) semmit sem reagál. Mintha rá sem kattintottam volna- Nem is tölt, nem ad be ablakot, nem homokórázik, semmi. Az összes többi gomb jó.

Az ismerősöm azt mondta betelt a hely a bloggeren és nem enged többet. Én nem tudom higgyek-e neki. De akkor csak kiírna valamit vagy nem tudom.

Másnak jó-e? Kipróbálnád most ha megkérlek?

Vagy mi lehet a probléma? A bloggernek sem tudok írni segítséget hogy probléma van mert külföldi oldalra irányít át, onnan meg úgysem válaszolnak.

Két napja nem jó amúgy.



2013. dec. 20. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

"Az ismerősöm azt mondta betelt a hely a bloggeren és nem enged többet. Én nem tudom higgyek-e neki. De akkor csak kiírna valamit vagy nem tudom. "


Hát akkor nézd meg a tárhelyedet, hogy mennyit használtál el, és megkapod a választ. Pl. megnyitod a GMail-edet, ott is kiírja a főoldalon, mennyit foglalsz le a mennyiből az összes cuccoddal.


Amúgy a kicsi képek nem számítanak bele a 15GB-os kvótádba, ld. Blogger súgó.


--


Kipróbáltam, nekem működik szépen, ahogy kell.


Nemtom, próbáld esetleg másik böngészőből.

2013. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A tárhelyet hol is lehet megnézni?

Régen még megtaláltam de most nem látom sehol.

2013. dec. 20. 20:14
 3/4 A kérdező kommentje:

Mármint bloggeren belül meglehet-e.

mert nekem vannak problémák e-mailen belül. Ezt hosszú lenne leírni miért..de ott nem tudom megnézni.

2013. dec. 20. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Bloggeren belül én még nem találkoztam vele, de én ezen a linken is elérem az infókat:

[link]

(Fiókbeállítások -> Adateszközök)

2013. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!