Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Érdemes blogot készíteni,...

Zenon kérdése:

Érdemes blogot készíteni, illetve rendszeresen írni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha leírnál napló bejegyzéseket, verseket, novellákat, videókat, amin filozófálsz stb , akkor elolvasná/ megnézné azt bárki is? Érdekelné egyáltalán az ismerősöket? (blogok látogatottsága milyen?)


Mert manapság nem igen törődnek egymással az emberek, hacsak nem valami nagyon figyelemfelkeltő dologról van szó.



2013. dec. 25. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
A mai fiatalokat szerinted érdeklik a versek és a novellák? :D Amikor már könyvet sem olvasnak.
2013. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Három féle fiatal van:

1, Aki nem olvas, nem filozofál

2, Aki ha már olvasott egy Csáth Gézát, elkezdi "lenézni" a többi fiatalt hogy ő bizony már filozofál és művészi lénye kiteljesedésre várna.

3, Vagyok "Én" akiről senki sem gondolja milyen filozofikus alkat és az egész környezetem valójában félre ismer, mert a támadó stílusom valójában érző szívet rejt...



Visszatérve a kérdésre:

Igen megéri, de akkor ha 10 embernek csinálod, nem fogják több százan a karaktereidet várni, nem leszel emiatt híres. Nincs erre szükség, ha nem vicces. Komoly témával nem fogsz nagy tömeget megmozgatni, kivéve ha ismered a célközönségedet. Egy Elte bölcsészkar kolesz emeletének lehet hogy tetszeni fog és majd terjed (s ezt kívánom neked), de erre nagyon pici az esély.


Az igazán jó blogokat amik ilyennel foglalkoznak nem ismerek (viszont a cicagirlpussza14.blog.hu ami idézetekkel van tele az első találat a google-be). De vannak erre szakosodott fiatal íróknak fenn tartott oldal. Olyanokat keress s ott jelentesd meg a műveidet.

2013. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eszerint nem érdemes blogot írni. A 3 kategória közül rám a 2. és 3. között lenne a valóság. Írni mindig is szerettem, és ezután is fogok, szóval nem rendít meg, ha "nem lesz közönségem". Egyszóval: köszömhogyfelvilágosítottál
2013. dec. 25. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Speciel engem érdekelne, de a mai fiatalság igen nagy részét nem kötné le.
2013. dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 akkor én sosem voltam fiatal
2013. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!