Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblap kalibrációban tudna...

Weblap kalibrációban tudna segíteni valaki? (aki ért hozzá, annak könnyű lenne)

Figyelt kérdés
Van egy tublr weblapom, amin alkalmazok egy témát, de sajnos ebben amikor megnyitok egy képet, akkor az új ablakban nem "teljes szélességben" nyitja meg, csak a téma felére rakja a képet, a másik felén meg a megosztós doboz van... Ezt kéne "áttenni" alulra, és akkor elférne a kép a teljes szélességben. (a téma teljes szélességében)

2013. dec. 26. 20:31
 1/5 A kérdező kommentje:

html kódot küldök privátban, vagy e-mail-ban annak, aki segít, ne ijedjetek meg, nem "vakon" kérek ilyet, csak épp nem tudom, hogy melyik részét kellene átírni, és mire. :\


Megkeresni is nekem fél év, aki meg ért hozzá, az "csak ránéz, és tudja".


:)

2013. dec. 26. 20:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha te nem értesz hozzá, akkor miért vagy benne olyan biztos, hogy aki ért hozzá, annak könnyű, vagy pár perc?
2013. dec. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert aki tudja, hogy a téma boxait (lehet táblázatos az elhelyezése), egyből felismeri a hmtl alapján, és aki ezt felismeri, egyből tudja, hogy a "center" helyett "left"-et kell írni (de tuti nem ennyire egyszerű, ezért nem tudom én megcsinálni. :) )
2013. dec. 27. 09:59
 4/5 Német_Tibor ***** válasza:
Ha linkeled az oldalt, akkor meg tudjuk nézni, hogy pontosan mire gondolsz, mert én nem teljesen értem...
2013. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ha ráhúzod az egeret egy képre, előjön egy szám, arra kattintva megnyílik új ablakban a kép. És ott látni fogjátok, hogy a téma felét tölti ki (jobbra), mert balra mellette van a másik doboz, amit szeretnék "le csúsztatni" az alsó doboz mellé, így lenne hely a képnek teljes 800px szélességben.

2013. dec. 27. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!