Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok az internetes...

Mit gondoltok az internetes naplóírásról? Szerintetek jó ötlet? Biztonságos? És mivel irjam, milyen programmal?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
notepad
2014. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Személyes napló, gondolom. Szóval:

Semmit. Passz. Igen, ha van egy kis eszed. Bármelyik dokumentumkezelést is végző privát webtárhely segítségével.

G.

2014. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Magyar Csongor2 válasza:
Szerintem nem biztonságos de ha akarsz mégis írni akkor ezzel a programmal írd:Microsoft Office World 2007!!!!!!
2014. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csongor, mire alapozod állításaid?

G.

2014. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Abszolút biztonságos. :) Ugyanugy jelszod van, felhasználóneved, beallothatod, hogy ki lásson. Én is használom, szerintem a Penzu. com a legeslegjobb, direkt erre van kitalálva,es nagyon jó a dizájnja. :)
2014. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

most te milyen naplót szeretnél? személyeset vagy olyat, amit mindenki olvashat?

ha személyeset, akkor ott a google docs vagy a microsoft skydrive. mindkettőben csinálhatsz szöveges doksit online, ami aztán online is tárolódik. te bárhol elérheted és szerkesztheted, de más nem fér hozzá. legalábbis elméletileg, hisz gyakorlatban bármi feltörhető.

ha nyilvánosat, akkor arra létezik egy csodálatos találmány, amit blog-nak hívnak.

2014. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nem jó 5let SEMMIFÉLE személyes napló írása!
2014. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Estek már teherbe internetes naplóírás közben, szóval annyira nem biztonságos.
2014. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!