Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért annyira felkapott téma...

Miért annyira felkapott téma az 1D?

Figyelt kérdés
Oké, hogy az én blogom nem érdekes, meg stb, de miért a one direction érdekes? Nem elég, hogy már eleve elegem van belőlük, de már a blogok 90%-a ilyen fanfiction-okból áll, aminek már olyan kiismerhető a sztorija, hogyha valaki megnyitja már tudja mi lesz a végén. A csaj utálja a one direction-t de aztán egy véletlen folytán belebotlik az egyik 1d tagba, aki elcsavarja az eszét és a végén összejönnek. Értem én, hogy mindenki 1d imádó, de így a más blogok háttérbe szorulnak, az ilyen fanfictionoknak meg van kb 600 feliratkozójuk....

2014. jan. 6. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz témakörbe tetted, szöszi...


Egyébként meg nem is értem ezt az egész nyavalygást. Engem nem zavar, nem érdekel és azt sem tudom ki a f...om ez a One direction. Nem zavar mert nem olvasom, veled ellentétben...

2014. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én pl. még soha nem halottam erről az 1D/one direction -ról. De amit a google kidobott rá, lehet ennek köszönhetem, a lelki békémet. :-)
2014. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az 1D .
2014. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván azért felkapottak, mert ők az aktuális tinilány bálványok. X éve meg az NSYNC és a Backstreet Boys volt, csak akkor még nem volt olyan elterjedt a blogolás.


"de így a más blogok háttérbe szorulnak"


Egyáltalán nem. Ha valaki Java-val kapcsolatos blogra keres, oszt mindegy, hánymillió 1D blog van a világon, egy sem fog megjelenni a találatok között.


Ha egyedi a blogod (és márpedig a jó blog egyedi), akkor meg lehet találni (és tudod terjeszteni a célzott közönségnek) a többi blogtól függetlenül.

2014. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!