Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyen weboldal keszites?

Ingyen weboldal keszites?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy sajat internetes oldalt, de mivel kezdo vagyok ezert hozzatok fordulok, hol talalok olyan oldalt (mint pl. mindenkilapja.hu) amely sajat oldal kesziteset ajanlja fel? tudtok mondani ilyeneket?
2009. nov. 29. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Én a Gportal-t ajánlom : rengeteg szebbnél-szebb kész skin közül válogathatsz és testre szabhatod az egyéniséged szerint a weboldalad.


Kész modulokat ajánl fel a rendszer, csak használnod kell (óra, naptár, látogatószámoló, fórum, vendégkönyv, kapcsolatfelvétel, képtár, stb.)...


Több olyan ismerősömnek ajánlottam már, akik soha nem készítettek addig weboldalt, semmiféle előképzettségük nincs, abszolút kezdő számítógépezők : 1 nap alatt klassz weboldalt csináltak maguknak! :D


Sőt, most látom, hogy még tart az "örökös portál" akció (egyszeri 500 Ft-os SMS-ért örökre megváltható a portál, ez egyébként máskor 1 éves díj ára), december 1-ig...

2009. nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Húúú én is épp ezt keresek :D:D:D!!!Dejóóó:D
2009. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igen, a G-Portál jó ötlet de előre szólok, hogy az elő 1 hét után törlik ha nem választod ki h mennyi időre kéred fenntartani a honlapot, és ezért fizetni is kell (pl. havonta 300-600 Ft-ot). És hidd el, ha téll kezdő vagy akk vmi egyszerűbbel kezdj, mint pl. a hupont ;D www.hupont.hu :) Nekem is itt született az első weboldalam ^^ ( www.meltingemo.hupont.hu )
2010. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ezek mind ingyenesek [link]


amiket előzőleg írtam

2010. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

www.ucoz.hu


Nagyon jó,mert aki regizik nálad,azt kijelölheted moderátornak vagy bárminek..

www.lapunk.hu


Bár ott nem lehet most nagyon regizni...

2012. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Miért nem lehet a lapunk.hu -n regisztrálni én is megpróbáltam,de azt írta ki hogy "tiltva vagy te nem regisztrálhatsz"

miért írta ezt ki?

2012. jún. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!