Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van olyan oldal ahol megtanulh...

Van olyan oldal ahol megtanulhatok online és ingyen középfokon weblapot készíteni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem, de szinte csak az alapokat rakják fel mindenhova, viszont nagy szükségem lenne rá.
2009. nov. 30. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Könyvtár.
2009. dec. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tele van a net anyagokkal. amíg nem vagy képes megtalálni se őket, addig ne akarj weblapot készíteni szerintem, mert az internet ismerete használata az alapja.
2009. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ha nem találsz neten anyagot hozzá, akkor valamit rosszul csinálsz..
2009. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hamarosan töltök fel ide ilyen anyagot:

www.betuvetes.hu

2009. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
meg ne haragudjatok, de először is csak akkor kezdenék el bunkózni ha megtanulok olvasni! nem szövegszerkesztést akarok megtanulni html-ben, mert az a hülyének is megy kis gyakorlással és tényleg tele van vele a net, hanem magasabb szinten akarom, amit eddig nem találtam... ez az oldal sem a régi már... ha nem tudtok normálisan válaszolni akkor ne válaszoljatok!
2009. dec. 2. 06:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Átfogó leírások inkább csak angolul vannak, de kisebb cikkek több helyen, pl. www.weblabor.hu
2009. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
te se leszel igazi webfejlesztő soha asszem:)
2009. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
aki nem tudja használni a google-t, az menjen el raktárosnak vagy én nem tudom.. Ha fejlesztesz egy oldalt és új problémába ütközöl, ide fogsz irogatni, hogy hogyan kell megoldani? Azt ugye tudod, hogy ez nem kivitelezhető. Érdekes módon én egyedül a google-t használva rengeteg forrást találtam, amiből megtanultam amire szükségem volt, és biztosítalak afelől, hogy _ISZONYAT SOK_ anyag van a neten. Persze angolul, ha nem tudsz angolul, tanulj meg.
2009. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a 18.20asnak köszönöm szépen, a többinek meg ajánlanám, hogy csináljanak magukkal valamit, mert ez az oldal nem mások kritizálásáért áll fent...
2009. dec. 3. 00:15
 10/11 anonim ***** válasza:
ez nem változtat azon a tényen, hogy nem leszel igazi szakember soha.
2009. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!