Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudna mondani valaki egy jó...

Tudna mondani valaki egy jó de ingyenes flash animáció készítő programot?

Figyelt kérdés
Flash video fejlécet és bannert szeretnék csinálni ingyenes szoftver segítségével. Sokat böngésztem de ami jó az fizetős ami meg ingyenes az a gagyinál is kevesebb... (Torrentet, DC++-t próbáltam)
2009. dec. 4. 02:48
 1/2 anonim válasza:
100%
Hello! Szerintem inkább mozgóképet csinálj, azt könyebb betölteni, letölteni stb. Nem ingyenes, de nagyon jó program az Ulead Gif Animator. Azthiszem az 5 a legújabb. Töltsd le: www.thepiratebay.com vagy torrentz.com oldalakról! Üdv
2009. dec. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
"FlashBuilder 2.0" a web oldalak készítéséhez való ingyenes progi. A "Flash in a Shell", pedig teljes képernyős, vagy ablakos animációk készítésére van és ez is ingyenes. Remélem valami ilyesmire gondoltál!
2009. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!