Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » OpenCart telepítés?

OpenCart telepítés?

Figyelt kérdés
Szeretném telepíteni az OpenCart magyar változatát, letöltöttem de amikor kéri az adatokat (database host, user stb) nem tudom hogy mit hova kell beírni. a Database name- hez mit kell beírni? Illetve a User-t és a jelszót sem tudom, ide az ftp kapcsolat jelszavát kell használni? Vagy mit?

2014. jan. 28. 10:37
 1/1 anti paladin ***** válasza:

[link]


"Creating a database for the shop

The next step is to create a database on the MySQL server for OpenCart to store a shop's data on. You should log into the site’s control panel and locate MySQL Databases. Using MySQL Databases, you can create a new database by entering a database name and a username/password to access this database. The user that was just created needs to be added to the database, along with enabling all of the necessary permissions. We will use this database information later when we are configuring OpenCart using the auto-installer. "


Rövid videó mysql adatbázi létrehozásához:

https://www.youtube.com/watch?v=FThipKiMSSc


Ezért van a dokumentáció. :)

Viszont ha nem tudsz angolul, neki se kezdj. Dolgoztam Opencart-on, szükséged lesz egy rakat vqmod kiegészítőre ha nem akarsz szükségtelen és épp ezért fölösleges, zavaró opciókat. Pl. a wishlist menü eltakarítása nem csak annyi, hogy bemásolod a mod fájlokat, verziótól függően beléjük is kell nyúlni, és annak módját magyarul sehol nem fogod megtalálni. Vqmod leírások magyarul szinte nincsenek is, mindenképp kell az angoltudás.

2014. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!