Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » 1. háttérkép fix pozícionálása...

Dodododo11 kérdése:

1. háttérkép fix pozícionálása 2. Facebook oldalsó oldalkövető lájk box.3. oldalkövető dobozban miért nem tudom középre igazítani a lájk gombot? Részletek lent.

Figyelt kérdés

1. Sikerült megcsinálnom, hogy fixen legyen a háttér de nagyobb kijelzőnél a háttérkép mellett fehér a háttér.

így csináltam:

<head>

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />

<title>Crazy Detox party</title>


<style>

body

{

background-image:

url("images/crazy detox party hatter.jpg");

background-repeat:

no-repeat;

background-attachment:

fixed

}

</style>

</head>

<body>


Szeretném, ha nagy monitoron is csak a háttérkép látszódjon, de hogyan?


2.

Szeretnék olyan facebook oldalkövető dobozt az oldalamra amilyen ezen az oldalon van jobb oldalt: [link]

Le van írva de nem tudom értelmezni! (kezdő vagyok)


3. Amikor bejön az oldalam legördül egy doboz amiben lájkolni lehet az oldalt de nem tudom a lájk gombokat középre igazítani. sem a <center> sem a align kódokkal nem sikerült miért?


Itt van az oldalam linkje: [link]

--> index menüben minden ott van!



2014. febr. 2. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

1. tehát szeretnéd ha szétnyújtaná a képet teljes oldalszélességben? esetleg pofásabb lehetne ha valami színt raknál helyette, simán a background-image tag alá: background-color: black;

2. tökéletesen leírja ez az oldal, csak végig kell csinálni

3. esetleg css-ben text-align:center; ?

adj neki egy bekezdést és azt tedd középre: <p align="center">GOMB</p>

2014. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!