Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen a blogom?

Szerintetek milyen a blogom?

Figyelt kérdés

mar lassan egy eve irom,s bocsi,hogy ekezet nelkul csak a laptopomon nincs ekezet.:( na de lehet kritika akarmi mert szeretnem nepszerusiteni ha erdemes :)

[link]



2014. febr. 4. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyedül a saját kurzorba tudok belekötni. Szerintem vedd le :), hadd használja mindenki a sajátját, amit megszokott. :)


Meg a szövegben esetleg használhatnál szóközt az írásjelek után.


A design rendben van, a tartalomhoz pedig annyit tennék hozzá, hogy én mindig értékelem a DIY írásokat.


Szóval szerintem jó ez. :) A magánéletes részét nyilván 99%-ban csak a barátaid fogják olvasni, a DIY bejegyzések viszont hasznosak lehetnek bárkinek. :)

2014. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- Az általad készített egyedi kurzor zavaró.

- A fejlécen az idézet nehezen kiolvasható , oda valami más szint és betűtípust ajánlok.

- Lassan töltődik be a weboldal a zenelejátszó miatt, ha lehet ne flash lejátszót használj.


Az írások jók, a fejléc kicsit eltér a háttértől hogy az " nagy vízszintes " ezért szemnek kicsit zavaró, ennyi kritikát tudok írni róla ha már kérted :)

2014. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!