Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen az oldalam? www.szerepj...

Milyen az oldalam? www.szerepjatek-hu4. webnode.hu

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
A Szerepjáték.hu is a tiéd?
2014. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Drone007 ***** válasza:

Beletelt vagy tíz kemény percedbe míg összehoztad mi?

Kb 20 éve nem használnak ilyen giccses gif kiírásokat, mivel gusztustalanok.

Ha nem írnád ki az oldal tetejére, hogy Szerepjáték, akkor fogalmam nem lenne, hogy mi ez az oldal.


Most lehet hogy újat mondok neked, és lehet hogy egy világ fog benned összedőlni, de ez amit csináltál nem weblapkészítés. Ez bohóckodás. A 14 éves unokaöcsém egy notepaddal értelmesebb weboldalt rak össze.

Az oldalad reklámozására máskor az internet kategóriát javaslom.

2014. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennél kicsit komolyabb oldalt csináltunk a html órákon a 2. alkalommal.
2014. febr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Én nem is értem, hogy mit képzeltél.
2014. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Ez olyan, mintha a Művészetek kategóriába feltöltenék egy képet, amin egy pálcikaember van. Most attól még, hogy láma van nem ér többet amit csinálsz.
2014. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Német_Tibor ***** válasza:

A csillivilli szövegeket a főoldalról tényleg vedd ki.

Meg kéne valami tartalom is, ami miatt az oldalon marad az, akit ez a téma érdekel. A designon is lesz még mit csiszolnod. Fent például egy normális logó kéne, a kurzort meg cseréld vissza az eredetire. A felhős banner kép helyett is keress valamit, ami utal a szerepjátékokra.

2014. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 vercsi28 válasza:
Szerintem egész jó csak kicsit bővítsed. Nem tudom mért cseszegetnek mert nem lett rossz. Csak nagy a pofájuk. Az egér meg cuki szerintem :)
2014. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vercsi te meg magadon kívül vagy ha ilyeneket beszélsz.
2014. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!