Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretne-e valaki társszerkesz...

Szeretne-e valaki társszerkesztő lenni egy weboldalon?

Figyelt kérdés

K-pop, Korea, és hasonló témájú weboldal lenne, de (bármilyen)más témáról is szó lehet, nem szeretnék csak a k-popról. Ha van valami ötleted, szeretnél nekem segíteni egy weboldal vezetésében, jelentkezz.

A weboldal még nincsen kész (csak részben, nincs megszerkesztve, nincs rajta semmi, de létre van már hozva), együtt csinálnánk meg.

Ha véletlenül olyan sok jelentkező lenne (amit nem hiszek), akkor üzenetben beszélgetünk, és választok majd.

Köszönöm.^^



2014. febr. 9. 12:40
 1/5 anonim válasza:
én ugyan nem jelentkezni szeretnék,mert elég nekem a saját blogom,de majd szívesen megnézném a weboldalad/oldalatokat,ha esetleg ide kiírod majd :)
2014. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én jelentkeznék sok ötletem van írj privibe
2014. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
weboldal url címét, formátum vagy mivel szerkeztetted (wordpress, webnode stb)
2014. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jelentkezőknek! A lehetőség már nem áll fenn. (Bár lehet, hogy majd később igen.)
2014. okt. 8. 15:51
 5/5 Ezeöccá válasza:
Milyen témák jöhetnének még szóba, K-pop-on túl?
2014. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!