Vélemények?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményetekre,h mi tetszik és mi nem:)
2014. febr. 12. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Parancsolsz?
2014. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyanolyan, mint a tobb szazezer masik tumblr ami ugy nez ki ahogy a Tied. Nem tudom milyen mas velemenyt lehetne nyilvanitani az ilyen tumblrkrol.
2014. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A jóégáldjon már meg minden honlapvéleményeztetőt: miért nem nőttök már ki a saját kurzor másokra erőltetéséből? :DDDD


Mélyen egyetértek az előttem szólóval (tucat).


Sötét, szép csajok vannak rajta, időnként megszakítva depis szövegekkel, meg indokolatlan, értelmetlen, nem odaillő félmondatokkal. Minden tumblin ez megy. :(


De legalább zenedoboz nincs! :D

2014. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi jár azoknak az fejében akik ilyen kérdéseket tesznek fel. Nagyon kreatívan raktad egymás mellé a hülye gifjeidet, külön pont az automatikusan induló zenénél, de lehetőleg egy olyan számot válassz ami egyrészt hangosabb másrészt mondjuk egy sikollyal indul.
2014. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bónusz jár az egérkurzorért.
2014. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy néz ki vélemény?

Hálózati bitek jövő menő halmazai. :D

2014. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!