Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem tölti le nekem...

Miért nem tölti le nekem drupal-7.24.hu. Po -t?

Figyelt kérdés

Szeretném magyarosítani a drupalomat,tudom is hogy kell,és hova kell betenni,de egyszerűen nem tudom letölteni.

Addig eljutottam hogy a www.drupal.hu-n felül van az hogy "forditás" de ha arra rákattintok,akkor nekem egy új lapon a szöveget írja le:

# Hungarian translation of Drupal core (7.24)

# Copyright (c) 2014 by the Hungarian translation team

#

msgid ""

msgstr ""

"Project-Id-Version: Drupal core (7.24)\n"

......ezt írja,írja

de ezt a fájl-t,amit FTP-vel átkell tenni,ezt nem tudom letölteni....



2014. febr. 14. 19:13
 1/1 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Próbáld : Job egér gomb a "Forditás" feliraton, majd a menűből "Hivatkozás mentése másnéven" vagy valami hasonló, a letöltött "drupal-7.24.hu.po" 700 449 Bytes fájlt pediglen FTP-vel a honlapodra, kell a megfelelő helyre feltölteni.


Ha nem megy próbáld ezt (Ez ugyanaz mint amit a drupal honlapról lehet leszedni 2014-02-15-én, csak össze van tömöritve) : [link]


Letöltés után a zip fájlt bontsd ki, megkapod a "drupal-7.24.hu.po" fájlt.


Aztán a "drupal-7.24.hu.po" fájlt ugyan úgy FTP-vel másold a honlapod megfelelő mappájába .


Sok sikert.

üdv.

2014. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!