Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan készítsek weblapot...

Hogyan készítsek weblapot jegyzettömbbel?

Figyelt kérdés
Mit írjak,vagy mit tegyek,hogy létre tudjak hozni weblapot jegyzettömbbel???Kérlek segítsetek!!!Előre is köszönöm!!!

2014. febr. 15. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
látom kemény csávó vagy :D
2014. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdd tanulni a HTML alapokat.
2014. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jegyzettömb helyet a notepad++ -t javaslom, annyival több, hogy van kódkiegészítés javaslat, illetve kód kiemelés.

ahhoz hogy ilyen módon weblapot tudj csinálni, fejből kell tudnod a HTML, CSS kódokat, nem ért a JS és jQuery megtanulása is, igen sok hasznos dolgot lehet csinálni a javascript nyelvén is.

Ha dinamikus oldalt szeretnél pl. PHP -val akkor a szerver oldali script nyelvet is elkel sajátítanod, illetve hasznos ha megtanulod MySQL adatbázis kezelést is.

Persze a grafikai elemek, amit nem lehet CSS -el helyettesíteni továbbra is valamely általad ismert grafikai rajzprogrammal valósítod meg. (pl. PhotoShop)


Szóval ahhoz hogy egy alap oldalt tudj össze állítani minimum a HTML és CSS -t kell fejből vágnod, de nem árt ha elsajátítod a JS -t is hozzá.

Ha dinamikus oldalt akkor PHP-MySQL -t.

És ha még eladható szintre is akarod fejleszteni akkor meg kell barátkoznod olyanokkal is mint OOP, MVC...


Szóval a kérdés, TE hol tartasz!?

(kérdésed mivoltából kiindulva szerintem az ideg roham és hogy inkább hagyjuk közt.)

2014. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Német_Tibor ***** válasza:
Tegyél fel egy tartalomkezelő rendszert a tárhelyedre (Joomla, Drupal, Wordpress). Ha megvan, akkor meg lehet ismét egy kérdést írni a Gyakorikérdéseken, hogy hogy kell azt használni:)
2014. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy .txt kiterjesztésű fájlt. Írd bele ezt:


<!DOCTYPE html>

<html>

<head>

<meta charset="utf-8" />

<title>Weblap</title>

</head>


<body>

<p>Ez egy weblap.</p>

</body>

</html>


Majd írd át a fájl kiterjesztését .html-re. Kész is az első weblapod.

2014. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Német_Tibor ***** válasza:
47%

De ha így késő este már nincs kedved annyit dolozni, akkor ennyi is elég, ez is egy weblap:

<html>

<head>

<title>Weblap</title>

</head>

<body>

Ez egy weblap.

</body>

</html>

Ha ez is sok, akkor még a head rész is kihagyható:)

2014. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Használj sémákat!


Töltsd le innen


www.sriptmaffia.org

2014. febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 647843587 válasza:

Sziasztok!

Én nem szeretem az ingyenes weblapkészítőket, igaz ingyen tárhelyem van...

Ezen az oldalon [link] leírom, hogy, hogyan kell készíteni saját weboldalt ingyen tárhelyre, vagyis a tárhely regisztrációt...

Hamarosan lesznek videók arról is (már van egy az ftp kapcsolódásról), hogy, hogyan kell használni az NVU-t és a Share Point Designert. És Share Point Designer-t használok. Nekem bejött

Szóval ezen a weboldalon mindent leírtam: [link]

2015. márc. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!