Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Táblagép vélemények?

Táblagép vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy táblagépet ( LG G Pad 8.3 )

Rokonok, ismerősök is mondták, hogy az ő tabletjük elég hamar tönkrement (kb 1 év), és az lenne a kérdésem, hogy ez tényleg így van-e, hogy hamar tönkremennek, vagy csak ők voltak akik elrontották (balfaxok)??

Vélemények?? Érdemes venni tabletet, vagy inkább gyűjtsek egy gépre?? Leginkább játékra, facebookra használnám.

Úgy gondolom azért egy 90.000 forintos tabletnek nem 1 évig kellene bírnia. (1 évig van rá garancia, de még lehet rá pluszba kötni)

Érdemes megvennem, vagy nekem is hamar tönkre fog menni??


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2014. febr. 15. 23:16
 1/10 anonim válasza:
Mivel nekem nincs, ezért én is csak ismerősök visszajelzései alapján tudok válaszolni. Volt akinek 50.000-es volt a gépe, de az is hamar tönkrement. És elvileg a szerelése is sokkal olcsóbb és egyszerűbb egy gépnek. Meg azért még is több mindenre tudod használni.
2014. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
mármint a táblagépnek a szerelése a nehezebb*
2014. febr. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
90körül szerintem vegyél iPad mini-t, és tuti nem megy szét 1 év alatt :)
2014. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1

És mennyi idő alatt ment tönkre az a tablet? Mint mondtam játékok miatt és facebook miatt használnám csak a készüléket. Tablettel egyszerűbb, nem kell odaülni az asztalhoz, a tablet könnyeben hordozható.

90-ért nem lehet normális gépet kapni (egy gépbe 2 giga ram, 4 mag, 3,2 ghz, 500 giga tárhely. szerintem ez a minimum egy géphez, ha akarok venni, de ez nem jön ki 90-ből) Ja, és még monitort is kéne venni. Na most ez a tablet is elég erős az árához képest. Csak hát ugye a minőségét nem tudom.


#3

Ha tabletet veszek, vagy akármi elektronikai tárgyat, az biztos nem IPad lesz. Nem lehet küldeni bluetooth-on akár zenét például egy samsung táblagépre, vagy telefonra stb.. Csak a saját márkájú tárgyaira lehet. Az ára meg a tudása között fény év távolság van, ennek a nevét kell megfizetni, nem azt amit tud. A másik pedig az, hogy haveromék is vettek IPad-et, és az fél év alatt tönkre is ment, pedig ők vigyáztak rá.

Persze azért köszönöm a válaszodat, tanácsodat:)

2014. febr. 16. 10:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Az "olcsó" kínai táblagépek alapból sz*rok és hamar tönkremennek. A többség ilyet mert olcsó és mert a tablet menő.


Az LG G Pad viszont nem tartozik ezek közé, ennek nem lenne szabad ilyen hamar elromlania.

Egyáltalán hogy ment tönkre? Mit csináltak vele?

Mondjuk ha tabletet akarsz és biztos jól akarsz járni, akkor egyértelműen a Nexus-os közül válogass. Azokkal baj nem lehet.

2014. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vannak olcsó, 20 max 30 ezres eszközök, ezek 1 max 2 évet bírnak. (ami reális is egy ilyen műszaki eszköznél)

a drágábbak se bírnak sokkal többet, csak jobb teljesítményűek, esetleg szebb képi megjelenés...

én úgy vagyok vele, hogy veszek egy olcsót használom amíg meg, ha meg hal veszek egy újabb típust és így tovább...

Ha most kiadnék 90-120 ezret aztán 2-3 év múlva az is megadja magát, ugyan ott vagyok, csak 4× többet fizettem érte.

2014. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja'h és ez nem Weblapkészítés :-D
2014. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5 Asus Nexusokra gondoltál??


#6 Én úgy vagyok vele, hogy inkább adok érte többet, de akkor nem akarom évente cserélgetni. LEhet ugyanott lennék, de akkor ez már a leges legelejétől többet tudott.

Tudom, hogy nem weblapkészítés, rosszra kattintottam rá....:D

2014. febr. 16. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:

"Én úgy vagyok vele, hogy inkább adok érte többet, de akkor nem akarom évente cserélgetni."

Akkor akkumulátor alapján kell megválogatni, meg utána járni az adott típus hardveres energiagazdálkodásának.

Pl. van olyan tablet, amibe SIM kártya hely sincs, még is a mobil hálózat viszi el az akku felét.

2014. febr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ennyire nem értek hozzá. Amit én néztem tabletet ( LG G Pad 8.3 ) 4600 mAh az akkumlátora. Azt mondják, hogy pont jó ez az akksi.
2014. febr. 17. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!