Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Flash képgaléria nem működik...

Flash képgaléria nem működik online, csak offline, ez miért van?

Figyelt kérdés
Beraktam egy flash képgalériát az oldalamba, megvan minden elérési út, offline az oldal működik tökéletesen a képeket is megjeleníti ahogy kell, de amint feltöltöm az oldalt csak a kis képek jelennek meg (70x70) a nagy nem, sőt azt írja ki, ha fullscreen-be rakom ki, hogy "Az oldal tulajdonosa még nem töltötte fel a kezdőlapját." Semmi köze az index laphoz, szal nem értem. Az elérési út jó, fenn van minden, de akkor se mutatja a nagy képet.
2009. dec. 9. 22:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Tárgytalan, megoldottam!!!
2009. dec. 9. 23:01
 2/3 anonim ***** válasza:

ez kicsit kevés infó. mutass kódot.


amúgy fontos, hogy a domain is stimmeljen. ha az oldalt a www.domain.hu -ról nézed de a flashban domain.hu van www nélkül vagy fordítva akkor már borul minden.

2009. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jah nem szóltam.
2009. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!