Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen szkriptel tudnám ki...

Milyen szkriptel tudnám ki irni várakoztatni majd tovább küldeni?

Figyelt kérdés

Van egy belépő rendszerem és amikor belépnek ugye ki kéne írni hogy sikeres belépés ez meg is van mert szpen ki tudom írni(taps-taps) De ezek után ugye várni kell hogy elolvassák pár másodpercet majd át irányítani a kezdőlapra.

Ha jól tudom ez php-ben nem nagyon oldható meg úgyhogy ha valaki írna rá nekem egy java scriptet mert sajnos nem írtam még :/


2014. febr. 21. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

PHP-ben van olyan parancs hogy: sleep(<int>), de ez magát a back-end oldalon fagyasztja meg. Ergó ha 10000-re van állítva, akkor 10mp-ig úgy tűnik, mint ha "gondolkozna" az oldal.


js-ben van rá megoldás, de tök felesleges. Bejelentkezés után, célszerű, kapásból a kezdő oldalra tolni szerencsétlen user-t. Mármint egyes helyeken így csinálják.

2014. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy ez lesz esetleg át tolom és az új oldalon kap egy java script alertet hogy Sikeres Bejelentkezés és kész lehet ez jobb ötlet :).
2014. febr. 21. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

PHP -ban bármilyen adat kiírása előtt:

header("refresh:10;url=/index.php");

(10mp után tovább küldi...)


Ugyan ez HTML -ben:

<meta http-equiv="refresh" content="10; url=/index.php" />

2014. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
áh köszi kedves tibor :D
2014. febr. 21. 21:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!