Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hirdetős oldal, törlések?

Hirdetős oldal, törlések?

Figyelt kérdés

* Hirdetések végleges törlését hogy kéne megoldani? (ha spam, vagy ilyesmi)

- sima, azonnali végleges törlés

- csak elrejteni, és csak fő adminok törölhetik végleg

- elrejt, és pl 1 hét után törlődik végleg


/* azért gondoltam hogy csak elrejtve legyen, hogy:

- ha reklamál, és tényleg ok nélkül lett törölve, vissza lehessen állítani, vagy

- ha sok a törölt hirdetése egy usernek, át lehessen nézni, hogy tiltsam-e, vagy ne (pl szándékos spamelés, vagy mondjuk mindig apródról húz be vízjelezett képet mert nincs fényképezője - tudom, ilyenkor csak képet kellene törölni.. de csak példa) */



* ha user végleg törli a hirdetését, végleg töröljem, vagy csak rejtsem el, statisztika célból?


* ha user törli magát, (jogi és ux szempontból) mi a jobb? Törlődjön, vagy hibernáljam (ez esetben adatvédelembe írni hogy teljes törlést xx@xx.xx címen lehet kérni?)



* Kellene vezetni hogy ellenőrizve van-e a hirdetés? (ránézett-e már modi/admin)


2014. febr. 28. 16:40
 1/1 Német_Tibor ***** válasza:
Az egy hetes elrejtés jó ötlet, mert vissza lehet állítani. Ha az user törli a hirdetést, akkor szerintem töröld. Max írd be egy adatbázisba törléskor azokat az adatokat, amit statisztikailag fontosnak tartasz.
2014. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!