Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldalamra szeretnék Bónuszk...

Weboldalamra szeretnék Bónuszkód felületet, hogyan kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondoltam, pl xy.hu/bonuszkod itt van egy rubrlika. A rubrlikában megjelenített kódokért a felhasználó kreditet kap. Fontos lenne az, hogy egy felhasználó csak 1szeri alkalommal tudja felhasználni, illetve a felhasznált kódokat más már ne tudja. Tudna nekem ebbe valaki segíteni?

2014. márc. 18. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy mysql táblát, pl. így:

TÁBLA: bonuszkodok (azonosito, bonuszkod, kreditertek, felhasznalva, datum)

felrögzíted a kódot, a hozzá járó kreditet, felhasználva=HAMIS alapból, dátum hogy mikor lett felhasználva igény szerint.

Amikor beüti a user a kódot, akkor lekérdezed hogy fel van-e már használva, ha nincs, akkor átállítod, és a kreditértéket belövöd a usernek, innentől más már nem tudja ezt a kódot használni.

Igazából nem értem hogy mit nem tudsz, inkább kérdezz.

2014. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
#1-et kiegészíteném: a felhasználás I/N és a dátum redundáns. A dátumot elegendő lenne vizsgálni: ha NULL, akkor nincs felhasználva, különben pedig látszik, hogy mikor lett felhasználva.
2014. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Maga a php-hoz nem értek :|
2014. márc. 25. 01:32
 4/4 Tengor ***** válasza:
Akkor kérj meg valakit, aki megcsinálja! (privátban egyeztethetünk róla)
2014. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!