Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Készítettem egy flash játékos...

Készítettem egy flash játékos oldalt, ezt szeretném sikeressé tenni mi a menete? (angol nyelvű)

Figyelt kérdés

Több olyan embert ismerek MO-n is, aki ebből több tíz százezres bevételt termel, ezért én is neki láttam.


Egyedi template-t készítettem, és a játékok is, nagyon egyediek amiket felraktam, mivel van ehhez forrásom


A kérdés, hogy tudnám ezt a lapot sikeressé tenni?


Jelenleg onsite seon gondolkodok, de szerintem az már nagyon jó. közben építgetek linkeket is.


Vannak még lehetőségek? Gondolom adwords nem érné meg...


2014. márc. 22. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

1. csinálj hirdetéses linket

2. rakd be google keresésbe

3. facebookon vagy valahol hirdesd

2014. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Linkeket építek, amennyit lehet de nem akarom túlzásba vinni, ugye ennek árán lehet majd googlébe előre kerülni


facebook nyista, szinte senki nem akarja lelájkolni, csak időpazarlás


Pedig én több tízezret vagy többet akarok ebből keresni? Miért? mert tudom, hogy több magyar ember is ebből profitál nem beszélve külföldről.


És én amit oldalt csináltam, nem egy gyorsan összedobott gagyi.

2014. márc. 24. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor linkeld :)
2014. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én első körben a helyedben csinálnék egy Facebook oldalt neki olyan néven, amilyen néven fut az oldalad. Aztán azt berakosgatnám nagy, több ezer, meg több tízezer tagot számláló hirdetésre, illetve Flash játékokra szakosodott csoportokba.
2014. márc. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

linkelni nem szeretném


a több tízezer tagotszámláláló híredetéseket mire érted?

2014. márc. 25. 08:59
 6/6 A kérdező kommentje:
már magyarosítottam
2014. ápr. 10. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!