Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehetne megoldani...

Hogyan lehetne megoldani css-ben azt, hogy a felbontáshoz viszonyítva az elemek csak bizonyos %-át foglalják el a térnek?

Figyelt kérdés
Weboldalt szeretnék csinálni HTML-CSS kombóval. Ezidáig nem sikerült rájönnöm hogyan lehetne azt megoldani hogy minden felbontáson szépen, nem elcsúszva jelenjenek meg az elemek... Teszem azt nekem x a felbontásom nekem nem csúszik szét( [link] ) bármilyen más felbontáson szét csúszik az egész ( [link] ). Azt tudom hogy egy elem méreténél nem azt kell írni pl.: hogy height: 300px; hanem hogy height: 15%; de ez így nem működik. Tehát kérdés: hogyan, mi módon tudom azt css-ben megoldani hogy felbontás arányosan jelenjenek meg az oldal elemei?

2014. márc. 30. 04:20
 1/1 Drone007 ***** válasza:

[link]

Tervezd meg, állítsd be, nézd meg a generált kódot.


Sok sikert!

2014. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!