Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen oldalak vannak, amiken...

Milyen oldalak vannak, amiken weblapokat lehet készíteni, ingyenesek és elég könnyen kezelhetők?

Figyelt kérdés

(mindenkilapja.hu-tismerem meg az extra. H-t de az extrán nem nagyon értem)

Ha esetleg az extra.hu-hoz van egy kis segítség más oldalakon akkor a linket is megköszönném.


2008. júl. 24. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
gportal.hu
2008. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ráakadtál az extra.hu-ra, akkor ne keresgélj tovább, mert az jó oldal, mert 2Gb tárhelyet biztosit és sok funkciója van. A Total Commanderrel töltöd fel, a FTP szerveren keresztül. Milyen segitség kell erre az oldalra?
2008. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

szerintem azzal van a gond, hogy a kérdező nem ért a html-hez, php-hoz. Keress rá mondjuk arra, hogy html tutorial, kiad egy csomót.

Extra rullz.

2008. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Megcsináltad a weboldalt? Értesz vagy nem értesz a html-hez vagy php-hez, ahogyan az előző válaszadó irta? mert, ha nem, akkor ne mélyedjünk bele, mert saját magadnak kell elkésziteni az egészet. Az extra.hu nem olyan, mint a mindenkilapja.hu vagy a gportal.hu
2008. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
én a tripod.com-ot használom, bár az angol nyelvű. ha ez nem gond, nézd meg. szerintem jó.
2008. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tárhelynek legjobb az extra, weblapkészítéshez a mostani CHIP magazinban van egy program, neve: Web Easy Express 7. Álítólag nagyon jó, én még nem próbáltam.
2008. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy ehhez azért valamilyen szinten érteni kell... :S

Nem azt mondom, hogy legyél profi html és php scripter, de tényleg egy kis alapvetű tudásra szükséged lehet. Esetleg annyit tudok segíteni, hogy mutatok egy oldalt, ahol ingyenes weblap sablonok tölthetőek le, így a dizájnnal már nem kell foglalkoznod.

[link]


Mindenkilapját, gportált és egyéb baromságokat felejtsd el!!! Ronda, tele van reklámmal, unalmas, béna... stb.

Manapság már csak azok használják, akiknek nulla a tehetségük. Ne akarj ezek közé kerülni... :)



Ha szükséged van egy jó szerkesztő programra, ajánlom az NVU-t. Ingyenes, magyar nyelvű és könnyen kzelhető. Kezdőknek és profiknak is megteszi.

[link]



Tárhelynek meg tényleg az extra.hu-t javaslom. Nagyon jó minőségű tárhelyet kínál, ingyen. Gyakorlatilag minden script lefut rajta...

2008. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
www.mindekilapja.hu
2008. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
vagyis bocsika elírtam..www.mlap.hu.....sorry:$
2008. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szia! én az mlap.hu-t tudom ajánlani, mert első sorban ingyen van, könnyű kezelni, és percek alatt híressé teheted! a gportal azért nem jó, mert fizetni kell érte
2008. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!