Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen jó ötletek vannak,...

Milyen jó ötletek vannak, arra hogy az oldalt görgetni lehet lefele?

Figyelt kérdés
Van egy weboldalunk sajnos a fejléc kép elég nagy, laptopon a tartalom már nem nagyon fér bele annyira hogy látszódjon rendesen. Persze megfelelő felbontásban ezzel nincs gond, de hogy le egyszerűsítsük ezért szeretnénk valamit az oldalra ami jelzi a felhasználónak hogy lejjebb is van tartalom. pl. láttam már olyat hogy egy kis egér felette alatta egy > nyíl ami mutatja hogy görgetni lehet fel le... és ha görgetünk követ... :D valami hasonló jó megoldásokra lennék kíváncsi.

2014. ápr. 10. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem az csúnya, megöli a design (persze biztos van kivétel)

nem tudom milyen elemek vannak az oldalon, de ha van pl egy container aminek szegélye van, ha le van vágva mert nem fér ki az szerintem elég jelzés már. Akkor van gond, ha pont úgy van lecsípve hogy az látszódik vége az oldalnak.


Inkább legyen alacsonyabb a fejléc, vagy legyen reszponzív :)

2014. ápr. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van benne valami :))
2014. ápr. 11. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!