Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hi! Az oldalam www nélkül...

Compactegon kérdése:

Hi! Az oldalam www nélkül regisztráltam. A www-s címmel került előre a találtai listán, viszont ezen nem látszik egy animáció. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Esetleg valami SEO-guru? Valami keresőrobot beállításra gondolok, vagy inkább www redirect kellene?
2009. dec. 21. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
elméletileg ennek nem lehet baja, mert a legtöbb szolgáltató hozzáadja a www-s és www nélküli aliast is a névhez, valami elírás lehet az oldalban amiért ott nem találja meg... nekem is ilyen az oldal és simán fut www-vel és anélkül is...
2009. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! Csak az ezzel a baj, hogy hiába kezeli két oldalként a gugli, attól a tárhelyen ugyanazok a fájlok vannak fenn. Ergo mindegy, hogy www vagy nélkül van beírva a cím (elvileg). Érdekesnek tartom, mivel jobb egérrel ott a flash, csak nem látszik belőle semmi :(
2009. dec. 21. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:
én csak arra tudok gondolni, hogy az embed kódban az src-nél valami relatív módon van megadva az .swf és a 'www.xxxxx.xx/xx.swf' címet még tudja értelmezni ' http://' nélkül, viszont a másikat 'xxxxx.xx/xx.swf' már nem..
2009. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hopsz, most nézem, hogy pont fordítva nem megy.. a legegyszerűbb, ha tolsz egy 301 redirectet.
2009. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is. Sajna a szolgáltató szerint automatikus az átirányítás, de check-nél kiderül, hogy nem :(

Boldog karit kösz a válaszokat!

2009. dec. 22. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!