Ingyenes tárhely?

Figyelt kérdés
Én Hostingert használók, csak egy játékszerveremen állandóan "CPU limit átlépése" van. Lehetőleg olyan legyen amin van két aldomain 2 adatbázis és php 5.4-5.5. Magyart nem nagyon szeretnék. És olyat ami névszerveres mert saját domaint akarok.

2014. ápr. 16. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg toronyóra is legyen hozzá lánccal, ugye?
2014. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Saját domaint...hmm.vegyél egyet! atw.hu: van php, mysql, azokat nem hinyolhatod, hála a papnak, mail() használható, csak épp egy weblapszerver. Meg lehet csinálni, hogy az ő cpu-ját használd, de nem optimális. FTP-kompatibilis. Viszont. Ha saját 0-24 szervert akarsz, mindazzal, amit leírtál: bérelj egyet. Nem lesz reklámmentesen máshogy.
2014. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] az egyik legjobb ingyenes gyors reklámmentes német tárhely cég, az ingyenes csomagjukhoz ha jól emlékszem 2 giga tárhely van
2014. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy nekem nem kell sok tárhely elég 15mb annyiból kijön az egész de azért megnézem
2014. ápr. 17. 07:37
 5/9 A kérdező kommentje:
én ide raktam most fel: [link]
2014. ápr. 17. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt már én is próbáltam csak egy baj van vele hogy max 10-20 kb/s-el tudtam feltölteni
2014. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Drone007 ***** válasza:

Az ingyenes tárhelyet szolgáltató cégek pár dolgot nem szoktak reklámozni a "hatalmas" méretű ingyenes tárhely mellett. nevezetesen azt, hogy a tárhelyen, a memórián és a processzor teljesítményén azzal a másik tízezer ingyenes weblappal osztozol, akik ugyanazon a szerveren vannak kiosztva.

Nekik nyilvánvalóan csak így éri meg egy ingyenes szerver. Ha aztán az ingyenes szervert kinövöd, vagy rájössz, hogy neked kéne az a hiányzó memória, processzor, vagy sávszél, akkor megveheted pénzért. Onnantól biznisz, addig nem sírj, hogy rossz a honlap, mert mindenhol ilyen, ahol ingyen adják.

2014. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
vettem észre elég rossz az ftp nem mindig csatlakozik
2014. ápr. 18. 12:47
 9/9 anonim ***** válasza:
médiacenter és a tárhely.eu úgy hallottam h jó szolgáltató... igaz fizetős, de legalább megbízható
2014. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!