Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet valakinek ilyen...

Hogy lehet valakinek ilyen stílusérzéke?

Figyelt kérdés

Kezdő weblapkészítő vagyok...

Nem tudom elképzelni, hogy hogyan tudnak ennyire szép weblapokat írni egyesek. Nekem nincs érzékem hozzá ezekszerint? Egyszerűen mindig érzem, hogy az enyémből valami hiányos, de nagyon. túl egyhangú, és kevés rajta minden, mindig.

Eddigi munkám: [link]

kb. fél éve kezdtem a weblapírást, most tartok itt.


2014. máj. 2. 22:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Bocs, rossz link.

[link]

2014. máj. 2. 23:00
 2/18 A kérdező kommentje:
A nevét ne nézzétek, még annó csináltam, csak tesztelésre kell.
2014. máj. 2. 23:01
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát, én nagyrészt nem szoktam designolni, max sticky notes-ot (HOPPÁ); de szerintem a háttérkép miatt obesitys részek kellenének, mert úgy nagyon jól nézne ki. Meg aztán egy jó alapszín, és hozzá illesztve egy világosabb árnyalata, ebből max 2-3.

Jobban megfigyelve: te pont ezt csináltad. Talán a szürke nem illik a dolgokhoz, vagy nem tudom, én azonban biztosan egy kicsit átlátszósra csinálnám, pl. 75% alphával a fehéret, úgy sztem egész jól nézne ki, bár nem próbáltam, mert most épp nincs firebugom.

2014. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Pl. barátom , Csanád, neki csináltam egy erősen fekete oldalt, Unity miatt, oda rakta ki a demoit, nade ugye ő regisztrációs rendszer miatt SMF-re váltott, ha megnézed, pont a színárnyalatoto csinálja az SMF is: [link]
2014. máj. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Bár megjegyzem, szerintem ez szebben nézne ki szögletesen és más színekkel.
2014. máj. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem elérhető weblapod Laci de kösz :D
2014. máj. 3. 00:22
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem az enyém, de pill:

[link]

így mennie kell.

2014. máj. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Aham, egy r-t elírtam.
2014. máj. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

lehet van hozzá érzéked, de gyakorlás, próbálkozás, ihlet, és más, szép oldalak megnézése is kell hozzá.


Amit mindig tarts szem előtt, hogy ne csicsázd túl, és ne használj túl sok színt se.


Nekem sincs sok tapasztalatom, sokat szoktam kísérletezni hogyan nézne ki jobban.


Itt a háttér miatt nehéz dolog van, ki kellene tűnnie a tartalom résznek valahogyan, de túl erős a háttér, és egybeolvad a barna keretekkel.


Kísérleteztem kicsit, ha érdekel az eredmény írj egy email címet privátban és átküldöm.


néhány észrevétel:

a bekezdésekhez használj p taget,

a bodyban add meg a fő betűtípust, és így azt öröklik az elemek (inputok alapból nem), csak az eltérő betűtípust kell így meghatározni az elemeken


A fél évhez képest szép munka!

2014. máj. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Illetve megint én vagyok, Bh, és nem tudtam megállni, hogy még úgy 16szor rá ne keressek, [link]

Ötletmerítés. Én is merítgetek. :D

2014. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!