Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Igaz, hogy ha van két egyforma...

Igaz, hogy ha van két egyforma weboldal a neten, akkor az egyiket letiltják a keresők?

Figyelt kérdés
Ha igaz akkor hogyan keres milliárdokat a domain neveket áruló cég aki egyforma 8 nyelvű weboldalakkal segíti azokat a tagjait akik nem tudnak weboldalt készíteni.
2007. okt. 16. 06:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam, hogy ha két vagy több különböző domainen teljesen ugyanaz a honlap fut, mindenféle design és egyéb tartalmi változtatás nélkül, akkor kicsivel hátrébb rangsorolja azt a Google a heurisztikájában. A többi keresőnél nem tudom van-e ilyen megkötés. De azért még kihozhatja őket találatként.


Egyébként nem csak a keresőkkel lehet látogatottságot csinálni (bár tény, hogy jelentős szeletét képezhetik egy-egy sok oldalból álló honlap látogatottságának). Ott vannak még a linkgyűjtemények, illetve az online és nem online hirdetési formák is.

2007. okt. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A Google a következőt írja a találati lista végére:

"A leghatékonyabb keresés érdekében rendszerünk kihagyott néhány, a megjelenített X találathoz nagyban hasonlító találatot.

Ha a kihagyott találatokat is meg kívánja tekinteni, a keresés újbóli végrehajtásához kattintson ide."

2007. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!