Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Létezik olyan tárhely, ami...

Létezik olyan tárhely, ami rendelkezik direct elérési úttal, nem kell regisztrálni, jó esetben limit mentes, ingyenes és csak egy nagy feltöltés gomb van a fő oldalon?

Figyelt kérdés

Egy HTML file generátort fejlesztek itt video.jshez:

[link]

Na most az az ötletem támadt, milyen klassz lenne, ha ott helyből lenne egy nagy feltöltésgomb, ahová fel töltheted a filet és csak be kell másolni az elérési útját a megfelelő mezőbe, utána pedig nincs más dolgod, mint lejátszani.

Na, most ebben az esetben az a legjobb, ha van egy ingyenes tárhely, ahová nem kell regisztrálni, megőrzi a fájlokat, még akkor is ha inaktívak x időig



2014. máj. 24. 12:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem nagyon.
2014. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Drone007 ***** válasza:
100%

Vicces vagy :)

De nem, ilyen tárhely nincs. Olyan, amire ingyen lehet regisztrálni, nagy tárhelye van, és majdnem véglegesen megőrzi a fájlokat, na olyan sincs.

Olyan ingyenes, amire nagy sávszélességgel, nagy méretű fájlokat tölthetsz fel, és folyamatosan jó sávszélességet biztosít a lejátszáshoz, na olyan meg végkép nincs.


Ezt a megoldást sajnos csak nagyméretű fizetős saját tárhelyen tudod megvalósítani, de a legjobb ha saját szerverparkod van :) Persze ez nem kis pénz.


Légy szíves most nehogy megkérdezd, hogy akkor a gugli, meg a videómegosztók hogy csinálják. :)

2014. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"nem kell regisztrálni"


Eddig olvastam. Akkor honnan tudnák, hogy melyik tárhely a tiéd és hogy csak te módosíthatod?

2014. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bár megjegyzem, hogy ha php-val feltöltöd egy mappába, és onnan olvastatod ki, bár rettentő lassúan fogja beírni, de talán egy 480p-re elég lesz a server uploadja pl. hostingeren. Na jó, inkább 240p-re.
2014. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vigyázz majd az optimalizációra. Nekem 1440 széles a monitorom, és a facecsík belelóg a leírásba. Meg kéne csinálnod [majd] úgy, hogy ilyenkor a betűméret pl. lecsökken. Ha ezen dolgozol dolgozol épp, vagy már gondoltál rá, nem szóltam ;D
2014. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Limit mentes és ingyenes? Hol élsz te?
2014. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kösz a vissza jelzést majd, akkor kiszedem a facebook dobozt.

Nekem full hdn nem lógott bele és 1280x720on is addig okés volt,amíg rá nem mentem az egérrel.

Ami azt illeti:

"Nem kell regisztrálni,eddig olvastam.." ez volt a baj, ha elolvasod a teljes kérdést, akkor meg tudod miért kell.

Ami pedig a többieket illeti:

Direkt nem akarok saját tárhelyet használni,mert nincs helyem semennyi.

Akármennyire konvertálom, a végén meg eszi a tárhelyemet a sok videó.

Az ingyenes tárhely ötlete meg a 00webhosttól, a uhosttól és még pár ingyenes tárhelytől jött.

De kétlem hogy megőriznék a videókat, ezért gondoltam arra, hátha van valahol egy olyan tárhely ami stabilabb.

2014. máj. 26. 22:06
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem lenne hülyeség mondjuk valahogy úgy kiolvasni egy videó forrását, mint pl. a youtube-downloader oldalak is csinálják, mert akkor feltöltöd csak egy random accountra, és onnan húzod le, de csak a fájlt, nem beágyazva, itt viszont a legenerált videó feltöltésén yt-ra vannak gondok csak...
2014. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na igen, de youtra van már megoldásom, amint látod, nincs azzal gond, csak jó lenne a fájlos lejátszás felè os lèpni valamit.
2014. máj. 28. 09:26
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Én tudok olyat amihez nem kell regisztráció, fix elérési úttal rendelkezik, nincs feltöltési korlát, örökre megőrzi a fájlokat, és még fizet is ha feltöltesz rá...



De nem mondom meg melyik az. :)

2014. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!