Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan készítsek jól látogatot...

Hogyan készítsek jól látogatott weblapot (Többi a kérdésben)?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnék egy jól látogatott weblapot készíteni?Olyant szeretnék amin keresztül könnyen kapcsolatba léphetnek velem a jövőbeli "üzlettársak".Van egy kis villanyszerelő cégem és ennek a részére szeretnék egy weboldalt készíteni.Fontos szempont hogy ingyenes legyen az oldal.Olvasgattam hogy az úgynevezett "SEO" segítségével eltudom érni hogy az oldalam a lehető legjobb helyet foglalja el a google keresőbe.Mivel készítsem az oldalt?Gondolom ha egy profibb oldalt szeretnék nem mlap-on kell készítenem.(Fontos hozzátennem hogy nem vagyok jártas weboldalak készítésében)Az oldalon pár elérhetőséget szeretnék feltüntetni meg néhány képet az előző munkáimról.Mit javasoltok ti,hogyan és mivel kezdhetnék neki?

2014. jún. 3. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem írom hosszan, nincs sok időm, de:

switch:

1. eset: megcsináltatod 20000ért, domainnal, mindennel;

2. eset: domainreg 3000ft, tárhely 500ft, +1 hónap önművelés.

3. megcsinálom ám én is jó pénzért :D [irónia, nem hirdetés, ezt a 8 éves trolloknak írtam ki]

2014. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van olyan megoldás ami ingyenes esetleg?:).

Milyen programok kellenek hogy összeállítsak egy oldalt?

2014. jún. 3. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Ingyenes: aldomain, pl. cegem.atw.hu / cegem.url.ph, vagy beregelsz dot.tk-a, akkor cegem.tk, de az csak átirányításos,ha ingyen akarsz.

Programok:

notepad (++); Total Commander/FileZilla az FTP-kapcsolathoz. De ha ezzel sem vagy tisztában, nem biztos, hogy neked kéne megírni. Pl. WordPress is jó lehet neked, sőt, a legjobb. Vagy Joomla, vagy akármi.

2014. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy teljesen kezdőnek mit ajánlasz?Melyik a "legfelhasználóbarátabb"?
2014. jún. 3. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen kezdő ne írjon sajátot szerintem, bár én 4 hónap alatt elég nagyot fejlődtem, persze nekem direkt ez volt a célom. Tehát neked inkább a WordPresst tudom ajánlani, nagyon-nagyon testreszabható és könnyű a kezelése, mellesleg később bele lehet javítani a php-kódba, és nagyon sok hozzá a dokumentáció.
2014. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a HTML & CSS-t ajánlom!!! Megtanultam 10 évesen kb. egy hét alatt. Ezt ajánlom notepad++ ban írd meg. Ehhez ingyenes tárhelyet vehetsz ki. De ha regisztrációt akarsz a weboldalakra meg ilyenek, akkor a komolyabb PHP-t kell megtanulnod amihez mellesleg kell egy adatbázis. Ha olyat akarsz, hogy cegnneve.hu akkor bérelhetsz domain nevet. Van ahol 1000Ft egy év asszem. De én írhatok neked HTML CSS weboldalt 20000-ért. Elérhetőség: xxgamegratxx@gmail.com
2016. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!