Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem működik a Google...

Miért nem működik a Google analytics?

Figyelt kérdés

Egy wordpress honlap header.php fájljába ágyaztam bele a megadott tracking kódot - kimásolva a Google oldaláról.


A google ezt írja:

"Állapot: nyomkövetés nincs telepítve"


Megnéztem a weboldal forrását, a böngésző szerint - és szerintem is - a kód ott van a weboldalon. Mi lehet a gond?



2014. jún. 6. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A böngésző látja a php fájl forrását? Az eléggé bajos...
2014. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem a php fájl forrását látja, hanem a PHP-ból "kinyert" HTML kódot, az analytics kódja pedig <scriptY>blabla</script>
2014. jún. 6. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy ha php-val echozod ki, nem vétettél szintaktikai hibát?

Egészen biztos, hogy a scriptben definiált összes változó megkapja az értékét (weboldalból pl. getelementbyid)?

Tuti, hogy minden azonosító jól van beírva?

2014. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor raktad fel a kódot? Mert én anno 2-3 napot is vártam, mire elkezdett működni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszit..

2014. jún. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

egy az egyben kimásoltam a Google által adott kódot és beillesztettem a Header.php fájlban a Body tag után, ahogy írják.


Még alig két napja tettem fel.

2014. jún. 7. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!