Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen progi van, amivel fel...

Milyen progi van, amivel fel tudom nyomn a látogatottságot az oldalamon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeség, mert nem igazi látogatókat hozna, de csak pár napra akarom, hogy felfusson, és utána jönnének rendes látogatók is.

Létszi, ha id nem is, de privibe írja meg valaki.


2010. jan. 2. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szegény szegény kisfiú.
2010. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
attól miért jönnének többen, ha felnyomod a látogatottságot?
2010. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. nincs ilyen

2. szerinted ha 6 millió kamu látogató lenne, akkor többen mennének az oldalra?

2010. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem, akkor feljebb kerülne a listán, és ott már az emberek szeme előtt lenne.

lehet hogy én hülye vagyok, ok. de akkor ti is ennyi.

utálom mikor nem tudnak értelmes választ adni az állítólag értelmes emberek. :S

2010. jan. 2. 22:48
 5/8 anonim válasza:
Először is szegezzük le: havi többtízezres látotgatottságú, saját domainnal rendelkező oldalam van, szóval ne szólj le. Amit te kitaláltál az hülyeség. Lehet hogy egyszerűen azért nem látogatják az oldaladat, mert nem érdekli az embereket a tartalma. Abból kell kiindulni, hogy elég érdekfeszítő-e a tartalom. Érdemes keresőbaráttá tenni az oldalt, bár ez honlapépítőknél nem lehetséges. Érdemes volna áttérni egy htmlben megírt oldalra. A neten rengeteg leírást találsz. Remélem tudtam segíteni.
2010. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!


[link]


Ide írd be az oldalad címét és nagyon nagy forgalmat generál rajta!!

2010. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha az alig látogatott oldalad feljebb kerül akkor többen fogják vajon nézni? A kamu nézettségtől több lesz az olyan tartalom amire kíváncsiak az emberek? Amúgy meg ha tudsz magadnak generálni látogatókat, akkor minek az igazi? Mindenesetre a válaszodat elnézve, használhatnál több vesszőt, írásjeleket, ilyesmit. Mindjárt boldogabb lenne az élet.
2010. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez hülyeség!

Ha ezt meg lehetne oldani mindenki ezt csinálná.

"Egyszerűbb" ha nem trükközöl. Naponta írj friss tartalmat az oldaladra jól álisd be a kulcsszavakat és lehetőleg naponta küld be más oldalakra a linkedet az a legjobb ha hasonló témájú oldalaktól is szerzel viszontlinket.

Ha igy csinálod akkor lehet jó oldalad.

Én így csináltam több mint fél éve kezdtem el napi 2-4 óra munka.

Tegnap jött a mail a pagerank frissül jelenleg az oldalam pr értéke 4 és a kulcsszavakra a top 15-ben vagyok.

2010. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!