Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olyan weboldalt szeretnék ami...

Olyan weboldalt szeretnék ami elment mindent ami oda belett írva lehet ilyet?

Figyelt kérdés
Szóval azt hogy ha valaki az oldalra beír valamit akkor az elmenti nekem mondjuk a weboldal tárhelyére. Pl kiírok egy kérdést hogy ki tetszik neked (csak őszintén) ő beír valamit aztán nemtudom pl Ok gombot nyom vagy valami és én látom hogy mit írt be :) ez csak egy példa volt :)
2014. jún. 16. 16:00
1 2 3 4
 1/34 uno20001 ***** válasza:
Igen, szeretnél egy ilyen oldalt, mi a kérdés?
2014. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ha értesz hozzá egy kicsit (weblapszerkesztés), akkor nem bonyolult probléma ez...
2014. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem értek hozzá...és épp ez a kérdés hogy tudnae valaki segíteni?? :) PHP-HTML m1 :)
2014. jún. 16. 16:14
 4/34 anonim ***** válasza:

Mennyi van meg?


Egyelőre csak kiindulási alapot adok:


1. Vagy elteszed fájlba PHP-val. Ez talán egyszerűbb... (PHP-s függvények: fopen, fwrite, fputs, fclose; ezeket kéne megnézni) Ehhez ki kell találni egy jó kis szerkezetet, aztán lehet pakolni egy szövegfájlba...


2. Vagy elteszed adatbázisba (MySQL talán a legelterjedtebb). Ez bonyolultabb...

2014. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Láttam már hasonló oldalt még anno az sima egyszerű html kódolással volt de nemgondoltam volna hogy kellhet ilyen vmikor is így alapvetően nem emlékszem már rá...nyilván az ember lusta és ezért ide ír hátha valakinek fejében van egy egyszerű kód :D 1 szövegdoboz amibe beleírnak 1 gomb v vmi és hogy ezt mentse el .. :D am mysql-be szerintem egyszerűbb php fusion-os oldalaim voltak már és azokon voltak oylanok hogy mentett dolgokat mysql-re.
2014. jún. 16. 16:50
 6/34 anonim ***** válasza:
a html csak leírónyelv, nem tud gondolkodni
2014. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
nemkell gondolkodnia csak parancsokat követnie...:DD
2014. jún. 16. 17:42
 8/34 anonim válasza:
javaslom ,hogy kezdj el barátkozni a php alapokkal és a mysql-el és hamar megfogod tudni csinálni ezt az oldalt... btw ha adatbázissal dolgozol akkor nincs az az isten ,hogy ne mentse el azt amit valaki be ír oda :D
2014. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
már megcsináltam :)
2014. jún. 16. 19:49
 10/34 anonim ***** válasza:

"html kódolással volt"-azta, nem is tudtam, hogy egy leíró nyelv értelemezője nem akad fent fájlműveleti parancsokon...

Php: vagy lemented .txt-ben, vagy bemegy mysql-be, utóbbi szerintem jobb.

2014. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!