Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az oldalról?

Figyelt kérdés

[link]


saját oldal. :)



2014. jún. 17. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát hogy szakmailag ér-e valamit, ahhoz nem tudok hozzászólni.


A helyesírás katasztrofális, nem értem, hogy miért nem lehet minden szöveget megjelenítés előtt egy helyesírásellenőrzőn átküldeni.


A fekete háttéren fehér betűk kiégetik a retinámat, a fejléc viszont túl szürke, amin ráadásul a szürke szöveg - mily meglepő - alig olvasható.

2014. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy a tartalom pillanatnyilag majdhogynem a nullával egyenlő (bár a helyesírás miatt tán jobb is, ezt is fájdalmas volt olvasni).
2014. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a véleményünk: szakmailag: 16:9 HD-ra készült, ennyi benne az optimalizáció (könnyen észreveszem, 16:10-es monitorom van).

A tartalom, hadd ne mondjam, szörnyűséges, semmi értelmes nincs rajta, ha ilyet akarnék olvasgatni, a wikipédiát "lapoznám fel".

A designt meg sem kéne említenem, mert nem tudok róla nyomtatást tűrő szavakkal nyilatkozni, tehát inkább így írom:

Szörnyűséges, fekete-fehér-szürke→mindez társul egy szerinted könnyű dologhoz, hát gratulálok, ezzel sikerült elérned, hogy végképp bezárjam a lapot. (Ezt főleg azért írom, mert mindenki más is így fog tenni.)

2014. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, láttam ettől már sokkal rosszabbakat is!

1: helyesírásra tényleg jobban oda kéne figyelni. hozzászólásokban elmegy, de egy bejegyzésben már nem...

2: fejlécet cseréld. szürke szöveg szürke képen? na ne már.. a feliratokat nyugodtan leszedheted róla. legyen a logón a szöveg, de normálisan legyen benne némi elegancia (a képben is.. mert ez eléggé tucat)

3: a fehér szövegeknek a színén kicsit változtass. egy nagyon nagyon világos szürkét adj meg. pl: #DDD vagy #EEE. lágyít a kontraszton. a lila az jó.

4: tartalmilag még nulla. alig van rajta valami... tehát azt nem tudom értékelni (mellesleg nem is értek hozzá, így arról nem nyilatkozom)

5: formázz stílusosan! ez mi? "--alkalmi ,,matatás", körömrágás? -->" könyörgöm, használj rendes idézőjeleket, ezen felül ez a nyilazgatás egy txt-ben elmegy, de weboldalon nem. szedd vastagon és ne ilyen -- és --> jelekkel próbáld érzékeltetni a kiemelést. vagy legyen lila és vastag. sőt, akár új sorba is rakhatnád...

2014. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy Alt+26 = →
2014. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ami még nem volt említve (vagy átsiklottam):


- Válassz egy olyan témát (design-t, skin-t) az oldaladnak, ami nem esik szét önmagában. Lásd alul a sárga gomb totál kilóg.


- A menüben logikátlan a sorrend:

MÁSODIK

ELSŐ

HARMADIK


- Nem csak helyesírási hibák vannak benne, hanem elgépelések is. Ha már osztod az észt, legyél igényes és legalább 1x olvasd át, amit írsz, mielőtt publikálod.


- "Minden ember allergiás lesz valamire, ha odamegy. Ezt én garantálom."

És ki vagy te, hogy adjak a te "garanciádra" ? Egy orvos? Egy pszichológus? Hol és mikor végeztél? Hány diplomád van?


Mivel pszichológiával foglalkozol, bizonyára pontosan tudod, hogy mindezt nem piszkálódásból írtam, hanem próbállak arra rávezetni, hogy a látogató, olvasó fejével gondolkodj. A pszichológus egyik legnagyobb erénye a hitelesség, ezért (is) tud hatást gyakorolni az emberekre. És te jelen állás szerint, ezzel a stílussal nem vagy hiteles.

2014. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#9 +1.

A pszichológiához valamennyire értő emberek felismerhetőek arról, hogy tudják, mi kell az user megnyeréséhez. Persze vannak olcsó trükkök, de a valódi minőség messziről kilőhető.

Nálad is, az, hogy egy szem sincs benne ilyesmi.

2014. jún. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Wtf, #6+1-et akartam írni.
2014. jún. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!