Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress-hez van olyan...

Sobek123 kérdése:

Wordpress-hez van olyan plugin, ami lehetővé teszi, hogy regisztráció után a tagok is létrehozzanak posztot?

Figyelt kérdés

Szabályzat elfogadása és email-es megerősítés nem ártana.

A tartalmakat bárki olvashatja, de létrehozni ne csak én (admin) tudjak, hanem a regisztrált tagok is.


(trágárság szűrő, biztonsági mentés, már más tészta, de még ezek sem találtam :P)



2014. jún. 19. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

ehhez nem kell plugin. adminfeluleten betudod allitani, hogy mi legyen az ujjonnan regisztralt felhasznalo "rangja" valaszd a szerzot.


szabalyzathoz en ugy csinalnam, hogy valami egyedi mezot hozzaadnek a regisztracios formhoz.

egy ilet talaltam. jo regi... nem tuti h mukodni fog


[link]


itt van az emailmegerosites... ha nem mukodik az nem feltetlen a plugin miatt van... tarhelyektol is fugg az email kuldes lehetosege.


itt van valami a csunya szavakra:


[link]


itt a biztonsagi mentes:

[link]



remelem segitettem. bar igazan megtanulhatnad a googlet hasznalni.

2014. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!