Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kaptam egy hibát mit tegyek?

Kaptam egy hibát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, készítettem egy weblapot www.ebayrolrendeles.com néven fut az oldal de a google keresőbe ha beírom ezt írja ki ha rá megyek. "This site does not exist within the LDAP database." Ez mit jelent? Továbbá még annyi kérdésem lenne hogy miért nem ismeri fel az oldalam az ékezeteket? Köszi

2014. jún. 19. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
a domain nem is létezik... vagy legalábbis én nem találom
2014. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nem regisztráltatta be, vagy nem kapcsolta hozzá a tárhelyet a kérdező.

Állíts be egy charsetet metában (utf-8-ra).

2014. jún. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Domain nincs regisztrálva, pl. forpsi.hu -n tudod megvenni, és irányítani a saját tárhelyedre, a tárhelyeden pedig hozzá kell kapcsolnod a domaint. (pl. domain parkolása)

Ékezetes karakterek, kódolási gond lehet.

Fájl, és header kódolásoknak meg kell egyezniük. (pl. UTF-8 (BOM -nélküli))

2014. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azt magyarázd meg kérlek, hogy egy ilyen oldalnak - mint a domain címe - mi értelme van? Ha valaki akar venni ebayről valamit, akkor beregisztrál oda és vásárol.
2014. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!