Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit szóltok ehhez a honlaphoz?...

Mit szóltok ehhez a honlaphoz? Szerintetek mit kéne tennem, hogy több látogatóm legyen?

Figyelt kérdés
www.alegendoffantasy. Blogspot.hu

2014. jún. 22. 11:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mi kellene? Normális design meg normális tartalom. Az utóbbi nem rossz, de messze van a díjnyertestől is.

G.

2014. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát kössz... mellesleg a fejléccel én sem vagyok kibékülve. A képszerkesztőben még nem volt homályos, csak feltöltés után... Most készülök cserélni.
2014. jún. 22. 11:22
 3/16 anonim ***** válasza:

Tanulj meg a gyakorin helyesen linkelni!


[link]

2014. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1. Normális betűtípust válassz, mert ez nem tartalmaz minden magyar karaktert.


2. Fogalmazz magyarul, mert ez nem az: "Üdvöz légy az A legend of fantasy-ban"


3. A translate gombot nyugodtan vedd le, mert semmi értelme. Magyar látogatód sincs, a külföldi meg semmit nem értene abból a baromságból, amit a Google fordít.


4. Feketére ne írj sötétkékkel, mert nehezen olvasható.


5. A két oldalsó sávon, a képek felett a "." és ".." tök felesleges, rontja a képet.


Ennyi így elsőre.

2014. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*Magyar látogatód sincs sok, de nem is lenne rá szüksége, a külföldi meg [...]
2014. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi, ja és annyit, hogy nem azért pötyögtem be kézzel a linket, mert nem tudtam volna kimásolni, hanem azért, mert a moderátor törli a kérdést, ha meglátja a linket.
2014. jún. 22. 14:23
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem törlik egy link miatt:

[link]


:)

2014. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak nem a kérdés címébe kéne írni a (hibás) linket, és semmi gond nem lenne.
2014. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már többször is volt arra példa, hogy abban a részbe írtam a linket ahol ki kellett volna fejteni, majd mikor feljöttem a rendszer nem engedett be a link miatt. Ja meg a kérdés is törlésre lett ítélve!
2014. jún. 22. 19:55
 10/16 anonim ***** válasza:
Azert emeltedd ki xD mert torlesre van szuksege?
2014. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!