Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet képet/szöveget...

Hogy lehet képet/szöveget kiemelni FB megosztás gombhoz?

Figyelt kérdés

[link]

itt kreáltam megosztás gombot, és nem tudom hogy kell megoldani h a megosztásban szerepeljen kép v szöveg is



2014. júl. 11. 22:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Végül is csak olyan 5 kérdést láttam ezzel kapcsolatban itt 1 hónapon belül... Szóval keress egyet.
2014. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A facebook developers-en olvasd el, hogyan lehet meta tag-ekkel megoldani!
2014. júl. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
értem bocsánat.... nem láttam.... s nem is gondoltam h sokan szórkoznának weboldal készitéssel. keresek akkor..
2014. júl. 12. 09:34
 4/19 anonim ***** válasza:

Egye fene, kikerestem neked a releváns részt, mivel kicsi sok a szöveg a facebook API leírásban:

[link]

2014. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Na jó, egy tömör leírás is hozzá:

Amikor a facebookon tartalmat osztasz meg, vagy egyszerűen egy linket beteszel, a rendszer automatikusan ellátogat az adott oldalra, infót gyűjt és azt jeleníti meg.


Az itt látható meta tagekkel befolyásolni lehet a megjelenő tartalmat.

Ha ezek nincsenek, akkor próbálkozik a description metataggel és valami random képpel, ha az sincs, akkor simán hagyja az URL-t ha jól rémlik.


A lényeg, ha az oldaladra felteszed és kitöltöd a linken található elemeket, akkor máris szépen fog kinézni, ha nyomnak rá egy tetsziket vagy linkelik, vagy valami.

2014. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ingyenes kiszolgáló oldalon is müködik? mert beraktam ami volt og tagos meta de ugyanugy semmi (headen belül helyeztem el)

atw.hu-ra van feltöltve

2014. júl. 12. 14:51
 7/19 anonim ***** válasza:
Meta tagek működnek atw-n, tehát mennie kell, ha nem írtál el semmit, vagy nem csináltál struktúrahibát.
2014. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Megy, DE az a gond, hogy a reklám miatt az ATW egy keretet húz az oldal köré és abba teszi a tartalmadat egy frame-ben.

Azon pedig a facebook nem lát át.

2014. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
What if I told you, ha users.atw.hu/user/index.php formában használod, nem lesz frame?
2014. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű megoldás az átirányításra:


<script type="text/javascript">

<!--

if (top.location != self.location)

top.location = self.location;

-->

</script>

2014. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!