Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Oldal átirányítás?

Oldal átirányítás?

Figyelt kérdés

A webshopomba beépítettem a PayPal-es fizetést.

Amikor a megrendelést leadása megtörténik, akkor a PayPal ablakának fel kellene ugrania. JavaScript-tel át is ugrik, de a böngészők általában blokkolják a felugró ablakokat, így ez nem épp a legjobb megoldás. Gondoltam a PHP-vel való átirányításra (header loction-), de azzal meg az a gond, hogy akkor elmegy a felhasználó az oldalról.

Hogy lehetne ezt jól megoldani?



2014. júl. 17. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"Felugró" DIV-ben IFRAME ?
2014. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2014. júl. 17. 16:10
 3/12 A kérdező kommentje:
lightbox szerűen?
2014. júl. 17. 16:12
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja :)

Ezt nem tiltják a böngészők, és az oldalon is marad a delikvens, ezért gondoltam.

2014. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát ez nem épp a legjobb megoldás...

valami egyéb tipp lenne még? :-)

2014. júl. 17. 16:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem épp a legjobb megoldás? Kipróbáltad? Tudsz jobbat? Minek kérded ha le*szarod a válaszokat?
2014. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kipróbáltam, azonban ha a lightbox mellé kattintasz, akkor bezárja az "ablakot", így eltűnik a felhasználó elől, ha pedig frissít, akkor már átdobja máshova, mert a kosár már üres
2014. júl. 17. 17:43
 8/12 A kérdező kommentje:
amúgy a Te hozzászólásodnak nagyon sok értelme volt kedves #6-os...
2014. júl. 17. 17:49
 9/12 anonim ***** válasza:

#1 és #4 vagyok


1) én nem mondtam, hogy konkrétan lightbox-ot használj

2) ha a lightbox-ot nem is, de alternatívái közül legalább egyet be lehet konfigolni úgy, hogy modális legyen

3) de te is megírhatsz egy ilyen popup divet, hogy ne lehessen bezárni, nem kunszt egyáltalán

4) még ha megfeszülsz, akkor is minden megoldásra igaz az, hogy a felhasználó bezárhatja, ha akarja vagy véletlenségből is

5) a kosár ürítését pedig csak sikeres tranzakció esetén kéne elvégezni sz.v.sz


:)

2014. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

de a paypal már csak akkor ugrik fel, ha a rendelést leadta a felhasználó, a rendelés leadás után meg már nyilván üres a kosár

de akkor keresek valami alkalmas jquery plugint, vagy ha minden kötél szakad akkor megpróbálok írni egyet

mindenesetre köszi a tippeket!

2014. júl. 17. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!