Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » IE11 JQuery modal ablak-nál...

IE11 JQuery modal ablak-nál miért nem működik a submit gomb?

Figyelt kérdés

Itt az oldal jsfiddle-ben: [link]


Elöször a "sign in"-re kell kattintani, aztán a felugró ablakban a "submit gombra. Chrome és FF alatt működik, IE alól a submit gombra kattintva semmi sem történik.



2014. júl. 18. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
<FORM> elemet a táblán kívülre kéne rakni.
2014. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen! Azt hittem minden létező kombinációt kipróbáltam de úgy látszik nem! Nem tudtam, hogy van ilyen szabály, főleg mivel chrome és FF alól nem jelentkezett a probléma.
2014. júl. 18. 10:32
 3/4 Drone007 ***** válasza:

Rosszul használod a fiddle-t.

Egyszerűen figyelmen kívül hagyja a head rész-be beszúrt anyagaidat, erről figyelmeztetést is ad.

Minden külső js/css forrást az arra megfelelő részben (oldalt external resources) adj meg, úgy talán menni fog.


Emellett célszerű lenne nem használni ilyen szörnyeteg kódot. Rengeteg js erőforrást mozgatsz meg egy egyszerű modal ablakos bejelentkezéshez feleslegesen.

2014. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nem hagy figyelmen kívül semmit, az első kommentelő javítása után úgy működik, ahogy kellene. Az más kérdés, hogyan lenne szép, de nem volt kedvem szétbontani külön html, script és css kódra, inkább beömlesztettem.


Azt könnyen el tudom képzelni, hogy undorítóan néz ki a kód (életemben nem nyúltam html-hez eddig), de a tényleges honlapon van egy csomó jqx menu, nem csak az ami a linkelt fiddle-n látszik. Csak lecsupaszítottam a forrást, hogy csak a problém látszódjon. Szóval szerintem kell az erőforrás, de ha látsz valamit ami abszolút felesleges, akkor szivesen veszem az észrevételed.

2014. júl. 18. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!