Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell névtelenül blogot...

Hogyan kell névtelenül blogot írni?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy kell úgy blogolni,hogy senki ne lássa az igazi nevem, a Google fiókom, az e-mail címem.

Mármint ahogy a legtöbben blogolnak, olyan "noname" módon. :D



2014. júl. 18. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem adod meg a neved. Ez az internet. Hazudj!
2014. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyitsz egy új Google fiókot, amiben nem adod meg a neved. Vagy lekapcsolod a Blogger-t a Google+-ról és nicket adsz meg. (Nem tudom, le lehet-e kapcsolni, remélem. Én abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy G+ előtt regisztráltam és nem kapcsoltam össze :D)
2014. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy másik blogszolgáltatót használsz. Bár én ezt a lehetőséget hagynám utoljára, a blogger.com elég jó.
2014. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Blogger.com-ról szeretnék, de nem tudom hogyan/hol lehet "lekapcsolódni"a Google+-ról, ha lehet ilyet egyáltalán..:D
2015. okt. 27. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!