Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miert nem jelenik meg a...

Makker bolha kérdése:

Miert nem jelenik meg a gyakorikerdesek banner?

Figyelt kérdés

MEgkapom a kódok de nem jelenik meg semmi csak egy üre hely :( A megjelenítést az rendesen számolja de nincs mire rákatintani :( Miert lehet ez ?


Köszike :)



2014. aug. 2. 08:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. Lehet hogy az oldal nem igazán akkar betöltődni!

2. Lehet hogy a böngésző nem tölt le ilyen adatokat amiket megjeleníthet.

3.[Valószinű] Lehetséges hogy csak várni kell egy kicsit ilyen már nálam is előfordult.

2014. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az 1,2 biztos nem mivel betölt minden adatot csak ezt nem :/

Jó akkor várok :D

2014. aug. 2. 10:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Na akkor most már megvan?

Sikeresen megjelent?

2014. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen márt meg de nemtom mkszik e ? ha magam kattolok rá akk nem fog mutatni semit ugye ?


Megpróbálnál rákattintani 1x ? [link]

2014. aug. 2. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem megy, ez a webnode egyik oldala.

És ezt nem éred el?


[Nekem is van-> kerdezo-blogja.webnode.hu]

2014. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A Feltöltést hogyan csináltad ? Van prémiumod ?
2014. aug. 2. 11:51
 7/12 A kérdező kommentje:
Jahh semmi az nem is feltöltés csak egy uzenet küldés ... Bocs
2014. aug. 2. 11:54
 8/12 A kérdező kommentje:
A bejelentkezóes meg regisztróacióot nem lehet ingyenesen is ?
2014. aug. 2. 11:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Mármint kerdezo-blogja.webnode.hu-t?


Nem oldal feltöltések általában 100%-osan ingyenesek...

Persze néhány helyen nem.

Az én oldalamat a webnode működteti feltöltheted oda oldalaidat DE ne úgy érsd a webnode-nál ott hozod létre oldalad! FREE!


Ajánlom a ucoz.net oldalt!

Kemény a ucoz.net-nél a szabályok de ha elolvasod őket akkor akaratod ellenére is betartod annyira nem veszed észre. :D


A ucoz-ra ha felragisztráltál ott létrekell hoznod egy weboldalt ha kész azútán az admin vezérlőben a beállításoknál ott van egy olyan hogy fájl kezelő azt megnyitod és oldalaidat saját domain-el töltheted fel 100%-osan ingyen de persze ahhoz pénzt kell keresned a partner program a ucoz.net-nél igen jó funkció meghívsz valaki a partner programban található linket és ha az az ember felregisztrál akkor a ucoz.net fél dollárt tesz a számládra amiből sok sok idő útán elérhetsz 5 $-it amiből vehetsz magadnak domain-t elég olcsó ahhoz képest de tényleg ennyiért! Nekem még csak 3$-om van meg nem tudom hány centem bent és még nem vettem semmit mégis a ucoz-zal ilyen oldalt csináltam -->

[link]


Persze saját weboldalhoz értened kell a html-elekhez!

A ucoz-nál nem értesz igazán a html-emelekhez akkor csak én simmát a ucoz-ot ajánlom és nem ajánlom a fájkezelőre való feltöltést!


Összesen 400MB-szabad tárhelyed van de [Kicsit hibás a ucoz ez ügyben szóval amúgy 500mb-helyed van] ami elég sok láttam már olyan oldalakat hogy ingyen 50GB-szabad hely azt kért egy vagyon pénz-t!


Amennyiben a html-elekben nem vagy olyan profi nem teljesen profi de nem igazán értesz hozzá vagy egyátalán nem értesz hozzá ajánlom a webnode.hu -odalt!


HTML-tudás nem kell! (A webnode-hoz)


A webnode-nak szabad tárhelye 1000MB-t ingyen!


Ha a webnode-nál elakarod kerülni a fizetést akkor ne üzleti és ne webáruházra menj hanem személyes oldalra és akkor nem kell fizetned!


Remélem tudtam segíteni!

Ha még kérdésed van ide is felteheted vagy felöllem új kérdés is indíthatsz. Nekem 8 .

2014. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja semmi baj...

A bejelentkezés a regisztráció csak a ucoz.net-nél ingyenes.

2014. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!